Ką vyrai norėtų pasakyti moterims

Mes niekada nepaliekame moterų, su kuriomis mums gera. Ir netgi tų, su kuriomis seniau buvo gera – bent jau ne iš karto.

Mes suprantame moteris du kartus mažiau, nei norėtųsi. Tačiau dvigubai daugiau negu jūs manote.

Dauguma mūsų moka skalbti. O taip pat lyginti, šluostyti dulkes ir netgi gamintis neblogą maistą. Dėl to moterų pagalba namų ūkyje mums nėra taip kritiškai reikalinga, kad pakęstume vardan tos pagalbos nepagarbą ir agresiją savo adresu.

Mes nebijome stiprių moterų. Jos mums paprasčiausiai nepatinka, lygiai taip pat, kaip jums nepatinka silpni vyrai. Abu šie tipažai – apgailėtini, dėl to neretai susiranda vienas kitą: pora iš stiprios moters ir silpno vyro ne retenybė, o greičiau klasika.

Jeigu vyras atrodo kaip iniciatyvos neturintis skuduras, galbūt jis paprasčiausiai jūsų nenori. Taip, taip – tokių dalykų irgi pasitaiko šiame pasaulyje! Mes mokame ir uodegas išskleisti kaip povai, ir žiemos miegu užmigti – priklausomai nuo situacijos.

Jūsų draugo samprotavimai apie pasaulio likimą ir būties tuštybę turi priversti jus sunerimti. Tai gali būti prostatito simptomai.

Mergina, rėkaujanti ant oficianto, nekelia mums pagarbos. Vien tik nusivylimą, balansuojantį ant pasibjaurėjimo ribos.

Kartais mes tikrai žinome, ką darome. Netgi tada, kai jums labai nesinori to pripažinti.

Mes galime ilgai ir nemurmėdami tenkinti jūsų kaprizus. Tačiau neretai tai būna paprasčiausias smalsumas – kaip toli siekia jūsų egoizmas ir akiplėšiškumas. Gavus tokio tyrimo rezultatus, dažniausiai daromos rimtos išvados.

Pasaulyje yra daugiau kaip 3 milijardai moterų. Be to, gražių moterų jų tarpe yra gerokai daugiau, nei vyrų tarpe – protingų ir sėkmingų. Mes apie tai prisimename, kai iš mūsų pradeda reikalauti pernelyg daug, o duoda pernelyg mažai.

Ne visi mes laikome pilnas figūras trūkumu. Sulig vyresniu amžiuje tokie klausimai domina mus vis mažiau ir mažiau.

Kiekvienas mūsų labiausiai vertina moteryse prieinamumą. Bet tik tada, jeigu tas prieinamumas skirtas man vienam. Atleiskit jau mums už tokį keistą paradoksą.

Jei kuris nors iš mūsų vedasi merginą į restoraną – tai dar nieko nereiškia. Lygiai taip pat nieko nereiškia šypsenos, juokeliai ir kitoks lengvas flirtas. Mes lygiai taip pat jus tyrinėjame ir į jus įsižiūrime, kaip ir jūs į mus.

Mes nesame akli, irgi pastebime jūsų neskustas kojas, nepadažytas plaukų šaknis ir kitas smulkmenas. Tačiau mums į visa tai absoliučiai nusispjauti, jeigu jūs mums išties patinkate.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *