Kada ramunėlių arbata bus naudinga: priežastys pamėgti šią arbatą

Kalbant apie arbatą, viena iš daugelio mėgstamiausių yra ramunėlių arbata, nes jos skonis yra tikrai skanus, ja galima mėgautis bet kuriuo paros metu.

Be to, kad ji gali padėti nuo skrandžio problemų, ramunėlės turi ne tik daugybę gydomųjų savybių, bet ir susijusių su grožiu. Nacionalinio biotechnologijų informacijos centro (NBIC) paskelbtame tyrime teigiama, kad ramunėlių žieduose yra daug terpenoidų ir flavonoidų, kurie suteikia arbatžolėms gydomųjų savybių.

Jei dar negeriate ramunėlių arbatos, perskaičius šią informaciją šis gėrimas tikrai taps jūsų mėgstamiausiu, nes nustebsite visais jo teikiamais privalumais jūsų sveikatai.

Ramunėlių arbatos nauda

Ramunėlių žieduose yra alfa-bisabolio ir kitų flavonoidų, priešuždegiminių savybių turinčių eterinių aliejų. Moksliškai įrodyta, kad vartojant ramunėlių ekstraktą labai sumažėja įvairių vėžio tipų ląstelių gyvybingumas.

Ramunėlių arbata padeda nuo peršalimo simptomų ne tik dėl šilumos, kurią ji suteikia jūsų kūnui, bet ir dėl to, kad ji padeda jūsų kvėpavimo sistemai. Mažos ramunėlių dozės gali sumažinti nerimą, o didelės dozės gali padėti užmigti.

Ramunėlės seniau buvo naudojamos kovojant su skrandžio skausmu, dirgliosios žarnos sindromu, viduriavimu ir dujų susidarymu.

Ramunėlės padeda atpalaiduoti kraujagysles.

Jei sergate cukriniu diabetu, turite diabetu sergantį šeimos narį arba pažįstate ką nors, kas kenčia nuo šios ligos, turėtumėte žinoti, kad kasdien valgio metu geriant ramunėlių arbatą, galima išvengti diabeto komplikacijų, įskaitant regėjimo praradimą, nervų ir inkstų pažeidimus.

Moterims, kurias kankina baisūs mėnesinių skausmai, ramunėlių arbatos gėrimas padės numalšinti skausmą, nes priešuždegiminis ir raminantis poveikis palengvins mėnesines.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *