Kaip atpažinti moterų sąskaita gyvenantį vyrą?

Originalas

Žavingas, mielas, seksualus, jausmingas, nuoširdus, švelnus, paslaugus, rūpestingas –visi šie epitetai, jaudinantys moterų širdis, deja, apibūdina Alfonsą arba žigolo. Taip, šis vyrų tipas pasitaiko daugumos moterų gyvenime. Sunku nepasiduoti tokio profesionalo žavesiui. Kad netektų skaudžiai nusivilti, reikia išmokti neklystamai atpažinti tokius tipus.

Ekonominiai sunkumai skatina didėti vyrų , kurie gyvena moterų sąskaita, skaičių. Jie specialiai studijuoja moterų psichologiją, jų silpnybes ir pomėgius, kad galėtų sumaniai manipuliuoti savo aukomis.

Įsidėmėkite: vyras gali būti Alfonsas, jeigu:

• Jis visada atrodo kaip iš madų žurnalo viršelio. Vilki brangų kostiumą, kvepia gerais kvepalais, dailiai apsikirpęs. Jo manikiūras gali konkuruoti su jūsų. Jis dovanoja moteriai dovanas, kurių vertė priklauso nuo jo aukos turtingumo. Jis palaipsniui nustumia į antrą planą jūsų artimuosius, draugus, kolegas ir užpildo visą jūsų gyvenimą savimi. Svarbiausias jo tikslas – pelnyti visišką pasitikėjimą ir atriboti jus nuo žmonių, kurie galėtų atverti jūsų akis.

• Jis nuolat pamiršta savo piniginę. Jūs vis dažniau mokate už abu. Jis gali dažnai skolintis iš jūsų pinigų ir „pamiršti“ atiduoti skolą. Įžūlus Alfonsas gali priversti jus paimti kreditą iš banko jo reikmėms. Kai tik jūs tą padarysite, jūsų gerbėjas išgaruos.

• Žodžiai, žodžiai, žodžiai. Ir ne šiaip žodžiai, o nesibaigiantis komplimentų ir atvirų pataikavimų srautas. Žinoma, jis nuolat žadės artimiausiu metu jus vesti – juk jis myli jus labiau už viską pasaulyje, tik reikia palaukti su vestuvėmis, nes jis šiuo metu turi finansinių sunkumų. Tai gali tęstis metų metais. Įpratusios pamokėti jo sąskaitas, jūs galite pati pasiūlyti iškelti vestuves. Jei vestuvės įvyks, jūs užsidėsite jį sau ant sprando visam laikui.

• Jūs nuolat sprendžiate jo problemas. Jis visada apeliuos į jūsų gailestį ir žadins norą jam padėti – pinigais, ryšiais, rūpinimusi. Kai tik jūs prabilsite apie savo problemas, jis taps abejingas. Jokios pagalbos iš jo nesulauksite.

• Jis nuolat domisi ir tyrinėja jūsų finansinę padėtį. Klausinėja, kiek pinigų turite banke, koks jūsų butas, automobilis, atlyginimas. Visi šie klausimai būdingi Alfonsui. Nuo visų klausimų, liečiančių jį patį, jis sumaniai išsisuks ir nukreips pokalbį į kitą temą. Jis žinos apie jus viską, o jūs apie jį – nieko.

Saugokitės tokio tipo vyrų! Jie įvaldę širdžių užkariavimo meną ir sugeba priversti moterį prarasti savigarbą ir gyvenimo džiaugsmą.

Jeigu aplink jus ima rėžti sparną Alfonsas, pasvarstykite: gal jūs per menkai vertinate save ir parardote pasitikėjimą savimi. Be reikalo – jūs tikrai verta geresnio.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *