Kaip iš pat pradžių sugadinti gerus santykius. Kenksmingi patarimai

Taigi, jūs turite gerus, nuoširdžius santykius arba galimybę juos užmegzti. Tačiau tai pernelyg lengva, banalu ir nuobodu. Galbūt jūs norite niekada neturėti tokių santykių ir trokštate užkirsti kelią bet kokiam normaliam variantui. Galbūt jūs neturite jokių ypatingų problemų, tačiau norisi jų prisikurti visiškai tuščioje vietoje.

Suprantu. pasitaiko. Ir čia aš galiu jums padėti. Vadovaukitės mano patarimais ir dvasinė harmonija, ramus gyvenimas, nuoširdumas ir pasitikėjimas daugiau niekada jūsų nebekamuos. Važiuojam.

Tarkuokite smegenis

Taip, tai pati pirmoji galimybės sukurti bent šiek tiek adekvačius santykius blokavimo taisyklė. Kamuokite partnerį pretenzijomis, reikalaukite ataskaitų ir pasiaiškinimų, kabinėkitės prie žodžių. Visa tai sukurs nuostabią nervingumo, šaltojo karo ir laipsniško psichinio išsekimo atmosferą.

Būtinai aštrinkite konfliktą

Nesvarbu, ką jūsų mylimas žmogus norėjo pasakyti. Svarbu tik tai, kaip tai suprantate jūs. Jei staiga išgirsite frazę „mieloji, aš visai ne tai norėjau pasakyti“ – neužkibkite ant šio kabliuko. Paaiškinkite žmogui, kad jis norėjo pasakyti būtent tai. O dabar išsisukinėja. Tegu atsiprašo už įžeidimą, net jeigu yra nuoširdžiai įsitikinęs, jog jokio įžeidimo nebuvo ir apskritai nesupranta, kas čia dedasi.

Demonstruokite pavydą ir savininkiškumą

Organizuokite psichozes ir skandalus dėl pačių įvairiausių priežasčių. Nauji draugai socialiniame tinkle, bendravimas su priešingos lyties asmeniu ilgiau nei penkias minutes, netinkami drabužiai ir pan.

Labai puiku, jei yra galimybė skaityti, kas vyksta jo telefone ir kompiuteryje. Kartą mačiau, kaip mergina kalbėjo telefonu, o vaikinas stovėjo šalia, ausis ištempęs, ir klausėsi dialogo nuo pradžios iki galo. Įtariu, kad jis ir visur kitur ją panašiai sekiojo ir šnipinėjo. Ir tai yra lygis, kurio jums reikia siekti.

Tai nepadės išlaikyti žmogaus šalia, bet juk jūsų tikslas kitoks. Tikrasis jūsų tikslas – suformuoti mylimam žmogui jausmą, kad jis smaugiamas, kontroliuojamas, grūdamas į ankštą narvą. Vienas iš tikslų – sukurti kovos ir konfrontacijos foną.

Na, ir save patį pakamuoti tokiu būdu žymiai paprasčiau. Užuot gyvenus savo gyvenimą, užuot tobulėjus, galima juk kaip maniakui susikoncentruoti į savo mylimą žmogų.

Demonstruokite cinizmą ir sarkazmą

Jūsų mylimas žmogus (arba kažkas, kas galėtų juo tapti) reiškia jums šiltus jausmus? Leidžiasi į filosofinius apmąstymus? Gal tiesiog atveria širdį, atskleidžia kažką, jo manymu, labai svarbaus apie save? Nuleiskite jį ant nuodėmingos žemės, pakaks skrajoti padebesiais.

Ironizuokite, svaidykitės kandžiomis pastabomis. Parodykite jam, kad jis atitrūkęs nuo realybės, ir apskritai – laikas užaugti. Kuo kandžiau ir ciniškiau reaguosite į suartėjimą ir atsivėrimą, tuo mažesnė tikimybė, kad visa tai iš tiesų įvyks – tiek suartėjimas, tiek atsivėrimas. O juk būtent tai mes ir stengiamės pasiekti.

Ignoruokite poreikius

Jūs jau antrus metus sėdite be darbo ir ieškote savęs, o jūsų vyras praktiškai apsigyveno darbovietėje, kad užtikrintų jūsų ateitį? Nusispjauti į tai, kad jis pavargo, neimkite į galvą, kad jis ten patiria stresą po streso. Net nemanykite suteikti jam emocinę paramą. Geriau sukelkite kaltės jausmą, kad nuo ryto iki vakaro dirba ir neskiria jums dėmesio, galvijas.

Šiandien turite laisvą dieną, bet jūsų žmona darbe ir vėlai grįš? Nieko baisaus. Juk vis tiek kada nors grįš, kur ji dėsis. Paskui pagamins vakarienę. Ir vaikus iš darželio parves, juk jai pakeliui. Ne vyrui gi tokiais reikalais rūpintis, teisingai. Pasitikti pavargusią ir pasirūpinti? Kas per kvailystė?

Kuo daugiau išdidumo

Štai, pavyzdžiui, prasidėjo konfliktas. Ką daryti? Nedrįskite žengti žingsnių susitaikymo linkui. Niekada. Net jei esate objektyviai kalti. Tegu tai daro jūsų mylimas žmogus. Ir apskritai niekada neleiskite jam suprasti, kad jis jums svarbus. Tegul gyvena nuolatinio nerimo, neaiškumo ir netikrumo būsenoje. Tai ne blogiau už pavydą sukuria namuose nesveiką atmosferą.

Ir nuvertinimo

Ypatingai plati veiklos sfera. Štai jums gyvenimiškas patarimas: visas partnerio gerąsias savybes laikykite savaime suprantamomis ir nuolat jomis abejokite. Stenkitės atkapstyti netgi menkiausią trūkumą (tikrą ar įsivaizduojamą) ir išpūsti jį iki kosminio masto. Neleiskite keisti temos, kai apie tai kalbama ir badykite žmogui nosį į tą trūkumą, kaip badomas kačiuko snukutis į patys žinote, kokį daiktą.

Tai – šimtaprocentinis metodas, kad greta esantis žmogus pasijaustų dulke po jūsų kojomis, visiška menkysta. Ir tai – labiau moteriškas metodas.

O štai – vyriškas. Jūsų moteris į kažką įsivėlė ir labai emocingai reaguoja. Jūsų stebuklingas užkeikimas: „Nusiramink, ko gi tu šitaip susijaudinai dėl kažkokių niekų? Viskas bus gerai, nesuprantu, dėl ko čia apskritai galima nervintis?” Šitaip jūs labai aiškiai parodysite savo moteriai, kad ji – viso labo kvaila mergaičiukė, kad kalbėtis su ja beprasmiška, kad jūs apskritai nematote prasmės to daryti. Jos jausmai, mintys, reakcijos – neadekvačios. Dėl to paprasčiau kalbėti su ja kaip su kvaila mažvaike, sutikti su ja, neprieštarauti.

Parodykite jai, kad ji kvaila ir emocinga, o jūs, kaip stiprus ir protingas vyras, esate pasirengęs nuraminti, užgesinti jos eilinį kvailą ir beprasmišką išsidirbinėjimą. Sakyti to tiesiai nereikia, tiesiog leiskite jai tai suprasti. Ir apskritai nuvertinti žmogų galima pačiais įvairiausiais metodais. Kaip jau buvo sakyta – labai plati erdvė kūrybai.

Tylėkite

Jus užgavo, įžeidė arba, kaip jums pasirodė, nuvertino? Nekalbėkite apie tai, geriau parodykite, kad esate užpykę. Tegu pats partneris galvoja, svarsto įvairius variantus, nerimauja.

Jus erzina, kad vyras nesutvarkė buto? Demonstratyviai paimkite dulkių siurblį ir pradėkite tvarkytis jo akivaizdoje.

Jis pakilo nuo sofos ir pajutęs kaltę bando jums padėti? Vykite šalin. Tegu pamato, kad „jau nebereikia”. Tačiau tegu visgi neatsipalaiduoja, tegu žiūri. Ir kankinasi.

Žmogus klausia „Kas atsitiko?” Atsakykite, kad viskas gerai, tačiau su tokia intonacija, kad tai nuskambėtų kaip „atsiknisk” arba „kad tu galą gautum”. Tegu pats susiprotėja, kas atsitiko. Ir atbėga atsiprašinėti.

Žeminkite

Jeigu žmogus atsiprašinėja, tai dar ne šansas sureguliuoti ir sutvirtinti santykius, o puiki galimybė padominuoti. Priversti žmogų žemintis. Tegu gauna atleidimą ne iš karto. Tegu pasikankina. O tolimesnėje ateityje tai duos atitinkamą rezultatą, kai įtampos laipsnis pakils iki pakankamai aukštos padalos.

***

Tai, žinoma, ne visas sąrašas būdų, kaip sugriauti, atvėsinti santykius, kaip paversti juos pragaru ar tiesiog neleisti, kad jie vystytųsi. Tačiau čia pateiktų metodų pilnai pakanka, kad susiformuotų toksiškumas, tarpusavio priklausomybė, kad būtų prarastas tikėjimas, jog santykiai gali būti visai kitokie.

Darykite tai, kas surašyta šioje instrukcijoje ir gausite, ko taip atkakliai ir išradingai siekėte – nesibaigiančias dramas, nervų protrūkius, nuolatinį santykių aiškinimąsi, nerimo ir ištuštėjimo jausmus, o taip pat jausmą, kad trūksta kažko be galo svarbaus.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *