Kaip įtikti uošvei pagal jos zodiako ženklą

Apie uošvės ir žento santykius yra prikurta daug legendų. Kartais jos pasitvirtina, kartais – ne iki galo. Tačiau tikrai bus pravartu sužinoti, kurių zodiako ženklų atstovės būna geriausios, o kurių pikčiausios uošvės. Tai padės išmokti, kaip įtikti uošvei.

Avinas

Žentui derėtų pasiruošti tam, kad po šiuo ženklu gimusi uošvė atidžiai jį seks, ar šis neįskaudins jos dukters. Iš prigimties ši uošvė nėra įkyri. Ji retai kišasi į dukters asmeninį gyvenimą. Ji savo vaiką laiko suaugusiu ir savarankišku, todėl jo nekontroliuoja.

Tačiau užsuka į svečius labai dažnai. Tai gali erzinti jaunąją porą. Bet jei žentas išdrįs ką nors dėl to pasakyti, pykčio neišvengsite. Iš pykčio uošvė gali pasakyti daug neapgalvotų dalykų ir pati įžeisti artimuosius. Kad išvengtumėte konfliktų, sugalvokite uošvei veiklos, kad ji turėtų, kur nukreipti energiją.

Jautis

Po šiuo ženklu gimusi uošvė niekada nepradės mokyti dukters, kaip elgtis šeimos gyvenime. Jei mergina pati nusprendė susituokti, ji ir pati išspręs kilusias problemas. Ši uošvė nemėgsta lankyti savo vaikų. Jai labiau patinka, kai jie pas ją ateina.

Jei jaunai porai kyla sunkumų, uošvė suteiks visą įmanomą finansinę paramą, jei žentas nėra tingus. Jei jis nedirba ir negali išlaikyti šeimos, uošvė tyliai jį niekins ir padės tik dukrai. Tik darbštus žentas sugebės rasti bendrą kalbą su tokia uošve.

Dvyniai

Po šiuo ženklu gimusi uošvė dievina komplimentus. Tokia uošvė yra puiki pašnekovė. Ji mielai palaikys pokalbį bet kuria tema. Tačiau pašnekesiai su ja yra labai varginantys, todėl gyventi kartu nerekomenduojama. Be to, viską, ką išgirs ši moteris, tikrai sužinos tiek kaimynai, tiek draugai.

Kad kuo labiau sumažintumėte konfliktų tikimybę, dažnai leiskite uošvei pasirūpinti vaikaičiais: išsiųskite juos pasivaikščioti ar paprašykite padėti atlikti namų darbus.

Vėžys

Po Vėžio ženklu gimusi uošvė yra maloni, bet pažeidžiama. Tai visiškai nekonfliktuojanti uošvė. Ji niekada nesuks intrigų tarp dukros ir jos vyro. Ir gamina ji dieviškai. Tačiau ji  mėgsta galvoti, kad visa namų ruoša gula ant jos pečių. Jei pasakysite jai, kad taip nėra, ji gali labai įžeisti.

Kad palaikytumėte gerus santykius su tokia uošve, niekada nepamirškite pasveikinti jos per visas šventes ir periodiškai ją aplankyti. Jai svarbiausia ne dovanos, o dėmesys.

Liūtas

Po šiuo ženklu gimusi uošvė gali tapti tikra žento drauge. Tai žavi uošvė. Ji visada rūpinasi savo išvaizda ir atrodo jaunesnė nei yra iš tikrųjų. Jos audringas asmeninis gyvenimas nepalieka laiko kištis į jaunavedžių santykius.

Ši uošvė nekalbės už žento nugaros. Jei jai kas nors nepatiks, ji pasakys tai atvirai. Kad santykiai su uošve būtų geri, pakanka parodyti jai dėmesį ir pagarbą.

Mergelė

Po šiuo ženklu gimusi uošvė yra įkyri. Tai viena iš tų moterų, kurios iš musės padaro dramblį. Gyvenimas su tokiu žmogumi yra tikrai sunkus darbas. Mergelė visur kiša nosį ir būtinai ieško kaltų. Dažnai tokios uošvės šeimoje išprovokuoja skandalus. Šiuo atveju geriausia įsigyti atskirą būstą ir gal net kitame mieste.

Svarstyklės

Po Svarstyklių ženklu gimusi uošvė stengiasi palaikyti šiltus santykius su dukra ir žentu. Net gyventi tame pačiame bute nebus kančia. Ši moteris niekada nepretenduos į lyderės poziciją šeimoje, tačiau ji gali laimingai gyventi savo žento sąskaita. Tačiau priekaištų ir priekabių nebuvimas privers žentą užmerkti akis.

Būna, kad šios uošvės palaiko gerus santykius su žentu, net jei šeimą ištinka skyrybos. Kaip įtikti uošvei? Dažnai bendraukite ir santykiai bus idealūs.

Skorpionas

Po šiuo ženklu gimusi uošvė yra labai klastinga ir apdairi. Jei jai nepatinka žentas, ji padarys viską taip, kad santuoka nutrūktų, nepaisant dukters jausmų. Šios moters charakteris turi tik vieną pliusą – ji rodo viską savo veide ir nieko neslepia.

Būtina užmegzti ryšį su uošve. Geriau vengti ginčų ir gyventi atskirai, kad būtų kuo mažiau konfliktų.

Šaulys

Uošvė, gimusi po Šaulio ženklu, vertina žento gebėjimą įsiklausyti į patarimus ir pamokymus, tačiau ji nekontroliuos sutuoktinių gyvenimo. Ji nesikiš į asmeninį gyvenimą ir neerzins dažnais savo apsilankymais.

Jei jums teko su uošve apsigyventi tame pačiame bute, dažnai padovanokite jai kelialapius  į sanatoriją ar kurortą. Uošvė įvertins tokį gestą, o jaunimas galės atsipalaiduoti be pašalinių. Jei gerbsite uošvę, santykiai bus puikūs.

Ožiaragis

Po Ožiaragio ženklu gimusi uošvė neparodys savo nuomonės apie savo žentą. Jai nepatinka gyventi kartu su jaunąja pora, todėl stengiasi greitai atsiriboti nuo jų. Jei žentas ilgai nelanko ir nekviečia apsilankyti, ji tik džiaugiasi. Tokia uošvė neprašys pagalbos. Tačiau mielai suteiks materialinę paramą, jei jaunieji įrodys savo būsimų išlaidų būtinybę.

Kad Ožiaragio ženklo uošvė puoselėtų bent šiek tiek šiltų jausmų dukters vyrui, jis turi aiškiai parodyti, kad yra kryptingas ir garbingas žmogus.

Vandenis

Ši uošvė niekada nepriekaištauja savo žentui ir nesikiša į sutuoktinių konfliktus, kol jie patys jos nepaprašo. Ji objektyviai ir sąžiningai išreiškia savo nuomonę, kartais net griežta forma. Nors po Vandenio ženklu gimusi uošvė neprovokuoja kivirčų šeimoje, su ja gyventi sunku. Nuolatiniai susitikimai, skambučiai, daug draugų ir aktyvus gyvenimo būdas gali erzinti jaunus žmones.

Kad uošvės energija būtų nukreipta teisinga linkme, ją reikia dažniau palikti su anūkais. Venkite konfliktų, nes supykusi ji tampa nenuspėjama.

Žuvys

Po šiuo ženklu gimusi uošvė žentą laiko savo paties sūnumi. Ji pamiršta savo asmeninį gyvenimą ir visiškai pasineria į vaikų gyvenimą. Ji užsiima savo anūkais ir padeda tvarkyti namus. Kai sutuoktinis susiginčija, tokia uošvė gali maldauti juos sudaryti taiką.

Ji niekada per daug nesigilina į jaunų žmonių gyvenimą, nepažeidžia asmeninės erdvės, retai lankosi, bet džiaugiasi, jei jie ją aplanko. Žentui net beveik nereikia nieko daryti, kad užmegztų artimus santykius.

Visos taisyklės turi išimčių. Tačiau šie patarimai, kaip įtikti uošvei, tikrai pagelbės jauniesiems žentams!

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *