Kaip paleisti tą, kuris jau paleido jus

Paleisti žmogų, kurį vis dar mylite, gali būti labai sunku. Bet tai reikia padaryti, kad galėtumėte judėti pirmyn ir tapti iš tikrųjų laiminga. Taip, bus sunku ir skausminga, bet jūs susidorosite. Jeigu nežinote, nuo ko pradėti, perskaitykite šiuos patarimus, kad palengvintumėte sau šį procesą.

1. Tvirtai laikykitės savo sprendimo

Jūs negalite šiandien nuspręsti paleisti jį, o rytoj apsigalvoti. Kitaip tik sukelsite sau dar daugiau skausmo. Kai tik suprasite, kad nėra kelio atgal, turite sudeginti visus tiltus tarp jūsų. Tai reiškia, kad apskritai neturite kontaktuoti su juo. Netikrinkite jo puslapių socialiniuose tinkluose, neskambinkite, neatsakinėkite į pranešimus. Elkitės taip, tarytum jis neegzistuotų.

2. Nesuteikite jam antro šanso

Įsimylėję žmonės daro kvailystes. Jie leidžia kitam šluostytis į save kojas dėl meilės. Bet jie nesuvokia, kad meilė neturi kelti skausmo. Mylėdami turite jaustis gerai ir užtikrintai. Jeigu taip nesijaučiate, reikia paleisti buvusį draugą. Paleiskite ir atsigręžkite tik tam, kad pamatytumėte, kaip toli nuėjote.

Auksinė taisyklė: negalima suteikti antro šanso žmogui, kuris nėra to vertas. Ir neleiskite nostalgijai ar maloniems prisiminimams priversti jus apsigalvoti. Jeigu suteiksite antrą šansą žmogui, kuris jūsų negerbia, anksčiau ar vėliau teks vėl dėl to verkti. Štai kodėl reikia tvirtai nuspręsti, kad niekas nesustabdys jūsų žengiant savo keliu tolyn nuo jo.

3. Reaguokite į situaciją

Blogiausia, ką galite padaryti, – laikyti visas emocijas savyje. Jeigu jaučiatės blogai, neslėpkite to. Darykite tai, ką norite. Jeigu norite pasikalbėti su kuo nors apie savo padėtį, pasikalbėkite. Jeigu nenorite – būkite viena. Supraskite, kad jūs kasdien galite išgyventi skirtingas emocijas. Kiekviena diena bus tarytum naujas gyvenimo skyrius, kuriame turėsite mokytis, kaip reaguoti. Jums reikia įveikti naują situaciją ir gyventi vienai.

4. Jūs negalite nustoti mylėti kito žmogaus per vieną naktį

Normalu, kad jūs vis dar tebejaučiate kažką tam, kuris jau nebėra jūsų gyvenimo dalis, ypač jeigu jis daug jums reiškė. Jeigu vis dar tebemylite savo buvusįjį, paprasčiausiai žinokite, kad tai yra normalu. Pamiršti jį ir paleisti prireiks laiko, tai bus ilgas procesas. Duokite sau laiko. Tai gali būti savaitės ir mėnesiai. Ir net kai pagalvosite, kad jau paleidote jį, galite pajusti ilgesį. Neskubinkite savęs. Viskas turi būti natūralu.

5. Atleiskite jam ir sau

Atleiskite sau už tai, kad taip ilgai laikėtės to, kuris trukdė jums būti savimi. Atleiskite sau už tai, kad iškėlėte jį į pirmą vietą, už tas bemieges naktis, už tai, kad leidote su savimi netinkamai elgtis. Ir atleiskite jam už tą skausmą, kurį jis jums sukėlė. Tai vienintelis būdas judėti tolyn.

6. Apsupkite save žmonėmis, kuriuos mylite

Jums reikia palaikymo. Draugai ir artimieji padės ne taip smarkiai kentėti dėl praradimo. Jie žino, ką jūs išgyvenate, ir žinos, kaip jiems elgtis. Tiesiog būkite su jais, kalbėkitės, leiskite laisvalaikį kartu.

7. Tapkite stipri, kad galėtumėte judėti pirmyn

Kai išgyvensite visas tas stadijas, suprasite, kaip jums reikia judėti toliau. Be naujų romantiškų santykių. Kai susidursite su baime ir realybe vienumoje, tapsite stipresnė. O jeigu pasinaudosite atsitiktiniu partneriu, kad užsimirštumėte, tai bus klaida.

Kai pati savarankiškai žingsniuosite pirmyn ir suprasite, kaip galima būti patenkintai gyvenimu, tada tapsite iš tikrųjų laiminga.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *