Kaip panaudoti Mėnulio fazes priimant svarbius sprendimus?

Mėnulis nuolat keičia savo energiją. Kiekviena Mėnulio fazė tinka arba netinka kokiam nors svarbiam reikalui. Astrologai atskleidė, kuriuo metu reikia priimti svarbius sprendimus.

Mėnulio kalendorius gali jums padėti įvairiais atvejais ir atliekant įvairias užduotis. Pavyzdžiui, anksčiau esame kalbėję apie tai, kaip naudoti Mėnulio fazes svorio metimui. Šį kartą metas pasinerti į itin svarbią kiekvienam iš mūsų ateities planavimo ir sprendimų priėmimo temą.

Jaunatis

Jaunatis – trumpalaikė fazė. Kartais ji trunka tik porą valandų. Mėnulio disko atsinaujinimas yra greitas, tačiau šis etapas yra nepaprastai svarbus. Jame mūsų sąmonė neturi jokios Mėnulio energijos įtakos, todėl sprendimų priėmimas bus veiksmingiausias, tačiau yra vienas „bet“.

Astrologai griežtai nerekomenduoja per jaunatį priimti svarbių sprendimų, jei dėl ko nors abejojate. Jei jūsų sąmonė yra tyra ir esate visiškai įsitikinęs, kad viską darote teisingai, tuomet galite saugiai žengti svarbų gyvenimo žingsnį. Kita vertus, jei šiuo laikotarpiu turite kokių nors baimių, tikrai suprasite, kad jas kuria ne Mėnulis, o jūsų pačių sąmonė ir siela. Būtent todėl per jaunatį reikia įsiklausyti į save, ypač jei Mėnulis yra Žemės ir Vandens stichijų ženkluose: Mergelėje, Ožiaragyje, Jautyje, Vėžyje, Skorpione ir Žuvyse.

Priešpilnis

Augančiame Mėnulyje galite drąsiai priimti svarbius gyvenimo sprendimus, tačiau tik pirmoje šios fazės pusėje – iki pirmojo ketvirčio. Likusią augimo laikotarpio dalį, sprendimų priėmimas nebus toks efektyvus.

Pirmoje Mėnulio augimo pusėje svarbu būti labai atidiems viskam, kas vyksta. Greičiausiai augantis Mėnulis duos užuominų apie tai, kokius sprendimus galite ir turėtumėte priimti, o kuriuos geriau atidėti vėlesniam laikui. Pirmoje augimo fazės pusėje didelę reikšmę turi ne intuicija, o sveikas protas, logika ir gyvenimo patirtis. Taip pat svarbu sekti, kuriame ženkle yra Mėnulis pradinėje augimo fazėje: jei tai Liūto, Dvynių, Vandenio ar Šaulio ženklas, tuomet jūsų protiniai gebėjimai ir drąsa bus ryškesni.

Pilnatis

Mėnuliui užaugus ateina kulminacinis momentas – pilnatis. Šią dieną Mėnulio energija tampa nepaprastai galinga, daranti neįtikėtinai didelę įtaką mums ir mūsų gebėjimui protingai mąstyti. Tokią dieną jokiu būdu neturėtumėte priimti svarbių sprendimų ir duoti pažadų.

Faktas yra tas, kad Mėnulio energija šią dieną yra tokia didžiulė, kad mūsų mintys susipainioja ir tiesiog neįmanoma atskirti tiesos. Tai būdinga pilnaties buvimui absoliučiai bet kuriame Zodiako ženkle.

Delčia

Mažėjantį Mėnulį, kaip ir augantį, galima suskirstyti į du laikotarpius – iki trečiojo ketvirčio ir po jo. Trečiasis ketvirtis ir visos kitos dienos po jo puikiai tinka svarbiems ir apgalvotiems sprendimams priimti. Pirmoji šios fazės pusė tam nėra pats geriausias laikas, nes Mėnulio energija vis dar labai stipri ir gali sujaukti mintis.

Mėnulio nykimo pabaigoje svarbu stebėti, ar Mėnulis yra Avino ir Svarstyklių ženkle. Šiuose ženkluose sprendimų priėmimo ir ateities planavimo procesas bus sunkus, bet ne visiškai nenaudingas. Kalbant apie likusius ženklus, Mėnulio buvimas juose turi gerą poveikį kuriant vidinę harmoniją ir pasitikėjimą žmogumi.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *