Kaip santykius atriboti nuo apgaulės

Kodėl netgi tada, kai yra vyras, žmona, vaikinas, mergina, žodžiu, antroji pusė, mes vis tiek susipažįstame si kitais priešingos lyties atstovais? Čia aš nekalbu apie dalykinius santykius ar atsitiktines pažintis, kurias išprovokavo likimas, gyvenimas, vadinkite, kaip norite. Turiu galvoje būtent tikslingą pažintį gatvėje, prie jūros, šokiuose, kada kai kurie žmonės netgi vestuvinius žiedus nusiima.

Tu – graži mergina, nekvaila, kas laikoma retenybe tokios išvaizdos merginoms. Esi gera, paslaugi, turi puikų vaikiną, judu mylite vienas kitą. Ir ką? Eini link metro stoties po darbo, sustoja raudonas prašmatnus džipas ir prasideda… Išlenda gražus vyriškis, visas toks prašmatniai apsirengęs ir prabangiai kvepiantis, išsišiepęs iki ausų – ir bėga paskui tave. Paskui tokią mažytę, kuklią, šiek tiek susidrovėjusią – tiesiai į metro stotį. Gražiai prišoka, užstodamas kelią link eskalatoriaus, pasiūlo pavežti, kur tau reikia, nors į pasaulio kraštą. Šypsena, susitikę žvilgsniai, visa kita… Kokia pagunda, kokia garbė, kaip mane tai pamalonino – pradedi galvoti, ką daryti?

O tavo mylimas vaikinas? Ar jis jau nemylimas? Aha, jis gi neturi džipo, sėdi dabar darbe, jam dar dvi valandas teks kamuotis su kažkokiomis atskaitomis. Paskui pavargęs dardės traukiniu link namų ir netgi nepasivaikščios su tavimi. Nelabai kokia perspektyva. O gal sėsti į džipą ir prasilėkti su vėjeliu? Į tavo: „ne, aš turiu vaikiną ir aš jį myliu“, nepažįstamasis atsako: „na ir kas, aš irgi turiu merginą, aš gi siūlau tiesiog pasikalbėti“? Ir į tavo galvą ima skverbtis murzinos mintys: „ir kas čia tokio, jei pasivažinėsiu, aš šiaip jau laisva asmenybė, o ką, jeigu tai likimas, pas mus apskritai demokratija…“ – ir kiti kliedesiai…

Trumpiau tariant, tai tavo asmeninis reikalas – sėsti į džipą, ar ne, susipažinti, ar ne. Tačiau iš tikrųjų nuo to priklauso tavo santykiu su mylimuoju likimas. Vieną kartą pasivažinėjai, antrą – išgėrei kavos ir taip toliau… Pagunda didžiulė ir tokių susitikimų bus dar labai daug tavo gyvenime. Tau dabar reikia apsispręsti – savo pačios ir niekieno kito labui – ar vertas tasai džipas, kad prarastum mylimąjį? Tą, su kuriuo praleidai tiek daug nuostabių dienų ir naktų. Taip, jis neturi automobilio, bet juk jis dar jaunas, jam dar viskas priešakyje ir jis dirba, stengiasi dėl tavęs. Pavargo darbe? Bet jis gi ne robotas, tu geriau jį palaikytum ir viskas bus puiku.

Ach taip, džipas, įdegusi oda, šitas tikriausiai žymiai turtingesnis… Ir čia viskas priklauso tik nuo tavo budrumo. Gerai pagalvok, kas tau svarbiau – atsitiktinis flirtas, kuris gali baigtis nelabai sėkmingai, ar toji šiluma ir pasitikėjimas, kuris tvyro tarp jūsų, kurį jau spėjote sau susikurti? Ir apskritai šito baltai apsirengusio telefonų knygutėje 200 tokių pat merginų, kaip tu, numerių, kur garantija, kad jis nevedęs, neturi vaikų, gal šiandien nutarė tiesiog paišdykauti, o gal daro tai reguliariai, o ką jeigu jis apskritai pavojingas?

Jei visgi sėsi į tą automobilį, reiškia, tu vis dar ieškai savo antrosios pusės, tu nemyli savo vaikino, kad ir ką ten sau įrodinėtum – neapgaudinėk savęs. O jeigu esi dar ir ištekėjusi, tai toks elgesys apskritai nedaro tau garbės. Tokiu elgesiu tu pažeisi tai, kas švelniausia, intymiausia, kas nematomai tvyro tarp jūsų, tu įsileisi į gyvenimą apgaulę ir nepasitikėjimą. Galima duoti 99% garantiją, kad jūsų santykiai atšals, tu kažkur skrajosi, apie kažką galvosi, o tavo vaikinas jaudinsis, klausinės, kas atsitiko ir visa tai baigsis jūsų abiejų susierzinimu. O štai jeigu nesėsi į džipą, sugrįši namo, pažvelgsi jam į akis, gudriai nusišypsosi ir pabučiuosi su visa meile. Galėsi didžiuotis savimi už tai, kad atsilaikei. Ir suprasi, kad svarbiausia – pasitikėjimas ir jokio dvigubo gyvenimo.

Tik filmuose būna daug žodžių ir sakinių, o realiame gyvenime visa tai tik akimirka, viena mintis, vienas žvilgsnis ir viskas stoja į savo vietas. Ir nuo vieno vienintelio poelgio priklauso ištisa įvykių ir pasekmių grandinėlė. Laikas sustatys viską į savo vietas…

O jeigu tu vyriškis, ir dar turintis šeimą, tai tavo pažintys irgi nieko gero neduos, geriau mylėk ją, kad ji nesugalvotu važiuoti su kuo nors atsigerti kavos, juk dabar ne tiek laikai, kai žmona rymodavo prie lango ir kankindavosi nuo tavo žygdarbių… Apsidairyti nespėsi, kaip pasiliksi be jos.

Sėkmės visiems ir turėkite galvoje, kad reikia visada pažvelgti į situaciją savo antrosios pusės akimis ir nereikia nieko slėpti, nebent malonų siurprizą…

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.