Kaip sugrąžinti į santykius meilę

Meilė negali visą laiką būti apogėjuje. Tam tikru momentu pradėsite jausti, jog emocijos pamažu atslūgsta. Ir tai visiškai normalu. Tačiau esama rizikos, kad mylimas žmogus ims dairytis į kairę. Jeigu jausmai nublanko, jiems, visgi, galima grąžinti ankstesnes ryškias spalvas.

Pradinį santykių etapą paprastai lydi tokie požymiai: drugeliai pilve, noras kiekvieną sekundę praleisti drauge ir ilgam neišsiskirti, besibaigiantys pasivaikščiojimai, rožiniai planai. Tačiau kai santykiuose atsiranda pirmieji rutinos, kasdienybės, nuobodulio simptomai, partneris gali pajausti šiokį tokį diskomfortą.

Kaip to išvengti? Kaip susigrąžinti meilę?

Užtikrinti vienas kitam asmeninę erdvę

Kad ir kaip jūs vienas kitą trauktumėte, kartais būtina pailsėti vienas nuo kito ir pabūti vienam. Kažkas leidžia laiką vienas, kitam vienumoje būti nuobodu, dėl to galima atkurti kontaktus su draugais, prisiminti savo hobį, užsiimti kuo nors asmenišku (įvesti tvarką kompiuteryje, prasilėkti po parduotuves).

Pauzė leis mylintiems žmonėms pasiilgti vienas kito ir suvokti, kaip jiems vienas kito trūksta. „Pasikrovę baterijas”, galėsite nerti atgal į santykius su nauja aistra.

Drauge išbandyti kažką naujo

Santykius gali atšviežinti kažkas lengvai nenuspėjamo, kas sukels malonių emocijų pliūpsnį. Drauge kažką padaryti pirmą kartą – tai suartins ir sutvirtins jūsų pasitikėjimą vienas kitu ir prisirišimą. Idėjų malonioms staigmenoms galima sugalvoti milijoną. Pavyzdžiui, atostogos dviese tropikų saloje ar bendras egzotiško patiekalo gaminimas. Nebijote rizikuoti? Tada tiks šuoliai parašiutu. Malonus adrenalinas sustiprins jūsų tarpusavio trauką.

Drauge pasimėgaukite kažkuo nauju ir santykiai įgys antrą kvėpavimą, patirsite aibę ryškių emocijų.

Neslėpti savo emocijų

Emocijų srityje visos moterys – specialistės. Jos turi tiesiog neišsemiamą švelnių ir mielų žodžių lobyną. „Man taip ramu greta tavęs”, „tu toks patikimas ir stiprus”, aš laiminga, kai tu šalia” – šios ir kitos panašios frazės leis pajausti mylimam žmogui, koks jis reikalingas, palies jautriausias emocijų stygas. Net jeigu vyras nepratęs rodyti savo emocijų, jis bent jau retkarčiais atsipalaiduoja ir tampa pats savimi – pavargusiu, švelniu, pasiilgusiu jūsų meilės.

Kad vyras iš naujo jus įsimylėtų, visiškai nebūtina griebtis įvairiausių gudrybių. Vyras pamils nuoširdžią, natūralią, ištikimą moterį, su kuria visada įdomu ir jauku. Jis galės atverti savo širdį tik tada, kai pajaus atsakomąsias mylimosios pastangas. Jeigu santykiuose esama savitarpio pagarbos, pasitikėjimo ir artumo – tai bus puiki jūsų sąjungos tvirtumo ir ilgaamžiškumo garantija.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *