Kaip sugrąžinti romantiką į santykius ir sustiprinti santuoką?

Net ir stipriausiuose santykiuose atsiranda rutina, kuri griauna romantiką ir priverčia partnerius atitolti vienas nuo kito. Patikrinti metodai padės išvengti bėdų ir išlaikyti meilės liepsną.

Ilgalaikiai santykiai reikalauja darbo, nes rutina kartais mums nebeleidžia mėgautis bendravimu vienas su kitu. Ekspertai rekomenduoja naudoti patikrintus metodus, kurie neleis abipusiams jausmams išgaruoti.

1. Bendravimas. Dialogas išlieka svarbiu gerų ir darnių santykių komponentu. Bet koks nepasitenkinimas, jei jis kaupiasi viduje, baigiasi konfliktu, tad to reikia vengti. Nėra prasmės bijoti bendravimo ir atvirų pokalbių, jei kažkas jums netinka. Konstruktyvus dialogas padės surasti nepasitenkinimo priežastį ir kartu ją pašalinti, kad romantiški santykiai toliau gyvuotų ir aistra nedingtų.

2. Dėmesys. Komplimentai be priežasties, rytinė arbata ar kava į lovą, nedidelė dovana be ypatingos priežasties – visa tai yra rūpestingumo apraiška. Nepamirškite apie lytėjimo pojūčius, kurie stiprina santykius. Aistros pridės ir romantiški užrašai, palikti švarko kišenėje ar ant naktinio staliuko.

3. Prisiminimai. Bioenergetikos srities žinovai rekomenduoja pasinerti į šiltus prisiminimus su partneriu. Susitikimo akimirką darytos nuotraukos, mieli atvirukai, filmukai ar kitos jausmų apraiškos pripildys širdis šiltų prisiminimų ir primins laimingą laiką.

4. Romantiški pasimatymai. Jie turi būti įtraukti į kasdienį gyvenimą, kad nebūtų monotonijos. Pasimatymai senose vietose, restorane ar kelionė į svarbias vietas padės partneriams suartėti ir prisiminti, kad jų laimė neturėtų baigtis.

5. Rūpinimasis savimi. Bet kokiuose santykiuose svarbu atsiminti, kad neįmanoma prie visko prisitaikyti ir ištirpti mylimame žmoguje. Kiekvienas turi turėti mėgstamų dalykų ir pomėgių. Tokiu atveju asmenybė ne prarandama, o ugdoma, o abu įsimylėjėliai toliau tobulėja kartu, džiaugdamiesi vienas kito sėkme.

6. Bendri tikslai. Kad santykiai išliktų tvirti, svarbu sudaryti pageidavimų sąrašus ir dalintis ateities tikslais. Santykiai bus tvirti ir romantika niekur nedings, jei išpildysite vienas kito svajones, taip pat tai padės siekti užsibrėžtų tikslų.

7. Įvairovė. Kasdienė rutina labai greitai sukelia įtampą, tad reikia iš jos išeiti. Buities darbai niekur nedings, todėl kartais galite palikti visus darbus ir skirti laiko vienas kitam: išvykti į ekskursiją, pasivaikščioti ar susitikti su draugais neutralioje aplinkoje.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *