Kaip suprasti, kad žmogus jūsų negerbia

Kiekvienas žmogus nori, kad kiti jį gerbtų. Jūs galite turėti puikių asmeninių savybių, būti išsilavinę, protingi, kultūringi, padorūs, bet jeigu kažkas šalia jūsų jaučiasi pranašesnis, tai jo nepagarba prasiveržia į išorę. Štai kaip tas atrodo.

Viena psichologė niekaip negalėjo suprasti, kokios problemos kankina jos klientą Robertą. Tai buvo labai turtingas žmogus ir psichologę pasikviesdavo tiesiog į savo biurą. Mat jis neturėjo laiko atvykti pas ją į konsultacijas.

Galiausiai Robertas ėmė maudytis po dušu ten pat, savo prabangiame biure, kuris buvo įrengtas nepaprastai ištaigingai ir patogiai. Žinoma, patogiai jam.

O paskui po dušo jis vaikštinėjo nuogas psichologės akivaizdoje, šluostėsi ir rengėsi jos konsultacijos metu. Be jokios potekstės: jis paprasčiausiai nelaikė jos žmogumi. Taip romėnų matronos maudydavosi prie savo vergų. Ir kas čia tokio?

Psichologė ėmė honorarus ir niekaip negalėjo suprasti, kur glūdi kliento problema. Arba nenorėjo suprasti. Jai buvo patogiau galvoti, kas jis turi kažkokį labai komplikuotą psichologinį kompleksą. Kad jis yra toks paradoksalus ir sudėtingas, tas turtuolis Robertas!

Nors buvo visai akivaizdu, kad jis jos negerbė. Todėl ir vaikštinėjo be kelnių priešais ją.

Kaip suprasti, kad jūsų negerbia?

Egzistuoja labai paprasti ir akivaizdūs nepagarbos požymiai, reikia tik juos pastebėti.

Aiškūs nepagarbos ženklai

*Bendraudamas su jumis, žmogus rašo telefone žinutes arba kažką skaito.

*Nutraukia jus ir ima kalbėti apie ką kitą. Jūs taip ir liekate išsižioję, nutilę žodžio viduryje.

*Kitas žmogus neapsirengia normaliai. Priima jus su pižama ar chalatu. Arba apsivilkęs nešvarius sportinius marškinėlius. Arba su ištampytomis treninginėmis kelnėmis, nors jūs nesate artimai pažįstami ir iš anksto susitarėte dėl susitikimo. Ir žmogus neserga, jis yra visiškai sveikas. Jis paprasčiausiai mano, kad dėl jūsų nėra prasmės gražintis, nusiprausti, nusiskusti, susišukuoti, persirengti.

*Žmogus kažką kramto. Kalba su jumis ir kramto. Arba geria arbatą, nepasiūlydamas jums. garsiai siurbčioja, šaukšteliu barškina. Gal jis miršta iš troškulio? Bet vis tiek nemalonu.

*Žmogus beveik visada vėluoja, užtęsia laiką. Pavyzdžiui, vietoj numatytų 45 minučių, užlaiko jus pusantros valandos. Ir nereaguoja į tiesioginį priminimą, kad laikas baigėsi.

Ir štai jums pagrindinis ir asmeninis požymis, kad žmogus jūsų negerbia: jums nepatogu, nejauku ar net gėda dėl kito elgesio. Jūs ieškote kokių nors jo elgesio pateisinimų, paaiškinimų.

Žinoma, yra prasmės bendrauti su tokiu žmogumi, jeigu jums moka už tai tiek, kad jūs sutinkate kentėti tokią nepagarbą sau, rašo portalas „Econet“.. Jeigu jūs neturite kito pajamų šaltinio arba jums yra vis tiek, kaip užsidirbti pinigų.

Visais kitais atvejais reikia pasakyti, kad jums toks elgesys nepriimtinas, kad jaučiatės nepatogiai. Visomis prasmėmis. Nors ir tai sakyti dažniausiai būna beprasmiška. Jūsų jausmai nerūpi tam, kuris jus laiko tuščia vieta.

Jeigu norite išsaugoti savigarbą – atsisakykite nuo kontaktų su tuo žmogumi. Vis tiek jis jums visiškai nenaudingas ir bendravimas su juo nereikalingas, net jeigu susiduriate su juo dėl mokymų, dalykinių susitikimų, derybų ar konsultacijų. Ten, kur nėra pagarbos, nieko gero įvykti negali. Tai yra dėsnis.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *