Kaip suprasti, kas mus nuoširdžiai myli

Kaip suprasti, kas nuoširdžiai myli ir priima, kadangi tikroji meilė – tai priėmimas. Tai absoliuti meilė ir draugystė, net jeigu jos kartais nepastebime, užgožtos kasdienine sumaištimi. Ir kad sužinotume ar meilė tikra, reikia paklausti aplinkinių štai ko: kokie jūs turėtumėte būti, jų nuomone?

Vieni žmonės atsakys labai greitai ir energingai. Jie išdėstys solidžią nuomonę, jog jūs turite būti atsakingas. Šiek tiek geresnis. Dosnesnis. Turite būti dėmesingesnis aplinkiniams, na, bent jau tiems, kurie dėsto jums šitą solidžią nuomonę.

Turite daugiau dirbti. Pasirūpinti savo išvaizda, nes kažkaip nelabai atrodote. Turite būti pareigingas, punktualus, sugebantis atleisti ir nelaukti, kada jus kažko paprašys. Jums reikia išmokti pasiaukoti nesusimąstant kitų žmonių labui. Na, bent jau šios solidžios nuomonės autorių labui.

Ir šitie autoriai dar ilgai jums aiškinti, kokie jūs turėtumėte būti. Skaniais, maistingais, su gražiai apkepusia, traškančia odele…

O kiti, išgirdę tokį klausimą, šiek tiek sutriks, ilgai krapštysis pakaušį, o paskui abejodami pratars, kad galbūt, tikriausiai, turėtumėte būti sveikas? Na, galbūt šiek tiek turtingesnis? Sėkmingesnis? Bet visai tai juk nesvarbu, tiesa? Svarbiausia, kad būtumėte gyvas ir sveikas. Ir apskritai – kad būtumėte, nes jeigu jūsų nėra greta, šios nuomonės autoriams blogai. Jiems liūdna be jūsų. Tiesiog būkite ir tiek. Jūs ir taip OK.

Štai šitie žmonės myli iš tikrųjų. Ir priima jus tokiais, kokiais esate. O jei kažko ir reikalauja, tai tik iš meilės ir rūpesčio – kad pailsėtume, daugiau judėtume, kažkuo užsiimtume, teisingai maitintumės, nerūkytume, šilčiau apsirengtume.

Ir jeigu yra bent vienas žmogus, kuris sako: “Man rodos, tu turėtum būti sveikas, laimingas, gyvas ir artimas” – jums nusišypsojo didelė laimė.

Tai – meilė. Ir ji turi būti kiekvieno žmogaus gyvenime. Būtent tokia meilė ir keičia jus į geresnę pusę.

Būtent jos dėka tampame tokiais, kokiais ir turime būti. Turime būti ne kitų žmonių nuomone, o pasaulio ir savo pačių akyse.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *