Kaip tinkamai laikyti kiaušinius, kad pailgėtų jų galiojimo laikas

Kiaušinius galima vadinti vienu populiariausių virtuvės maisto produktu, todėl namų šeimininkės yra įpratusios juos pirkti dideliais kiekiais. Iš jų gaminami omletai, kiaušinienės, kotletai, blyneliai, pyragaičiai, sūrio pyragai ir daug kitų patiekalų. Todėl kai kurios namų šeimininkės vienu metu gali saugoti po dvi ar tris dešimtis kiaušinių.

Tačiau reikia suprasti, kad dėl menkiausios klaidos laikant šį produktą jis gali sugesti. Dėl to vėl tenka išleisti daug pinigų kiaušiniams.

Kad to išvengtumėte, turite žinoti vieną paprastą gudrybę, kuri gerokai prailgins produkto galiojimo laiką.

Koks yra šis neįprastas būdas?

Pirmiausia reikia prisiminti, kad kiaušinius geriausia laikyti šaldytuve. Kambario temperatūra daro ne pačią geriausią įtaką kiaušinių laikymo trukmei. Todėl verta jiems rasti vietos šaldytuve. Šoninės lentynėlės, įrengtos durelėse, nėra pats geriausias variantas. Viena vertus, gali atrodyti, kad būtent čia reikia juos laikyti, nes gamintojas apgalvotai įrengė kiaušinių dėklus. Tačiau nuolat atidarinėjant dureles, greitai nukrenta šaldytuvo temperatūra, todėl kiaušiniai gali sugesti. Todėl produktas turėtų būti perkeltas į lentynėlę. Pakuotės negalima atidaryti – ji apsaugo produktą nuo kenksmingų mikroorganizmų ir pašalinių kvapų. Tačiau pagrindinė gudrybė – apversti dėžutę aukštyn kojomis, kad kiaušiniai būtų laikomi apvalia puse į viršų.

Taikant šį metodą, gerokai pailgėja kiaušinių galiojimo laikas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *