Kaip Visata mus įspėja, kad artėja sunkus metas ar tam tikras įvykis?

Kai artėja kažkas grėsmingo, erdvė subtiliojoje plotmėje pradeda signalizuoti apie gresiantį pavojų.

Kai ateina sunkūs laikai ar tam tikra nepalanki situacija, esame linkę galvoti, kad dabar netinkamas metas, kad nesame pasiruošę, kad tai, kas vyksta, yra nesąžininga ir neteisinga. Tačiau ar iš tiesų taip yra?

Iš tikrųjų, kai artėja kažkas didelio, grėsmingo, destruktyvaus, visa subtiliosios plotmės erdvė ima alsuoti šiomis energijomis ir siunčia žmogui signalus apie galimą pavojų. Štai kodėl nelaimių išvakarėse žmonės sapnuoja ryškius sapnus arba jaučia neaiškų nerimą – prisiminkime daugybę istorijų apie žmones, nevalingai pavėlavusius į lėktuvų katastrofas, vėlai išėjusius iš namų ir praradusius galimybę patekti į sprogusį traukinį ir pan.

Norint apsisaugoti, svarbu jautriai ir atidžiai įsiklausyti į intuicijos mums siunčiamus signalus – jei yra aiški nuojauta, kad dabar eiti „nedera“, geriau jos paklausyti. Jei jaučiate, kad kūnas stabdo, pametate raktus ar telefoną, lygintuvas pradegina mėgstamą palaidinę – geriausia yra iškvėpti ir leisti sau dabartiniu laiku sustoti. Galbūt taip esate saugomi nuo gresiančio pavojaus.

Sunkus metas dažnai susijęs su sudėtingais santykiais. Skyrybos, neištikimybė, artimųjų išdavystė – kiek daug sunkumų kyla vien dėl to, kad susiejate savo likimą su netinkamu žmogumi. Kai kurios moterys net sako: „Kai pirmą kartą jį pamačiau, iškart supratau, kad jis bus sudėtingas žmogus“. Suprato, bet nepaklausė savo vidinio balso. Tuo tarpu pirmasis įspūdis yra labai teisingas. Jei šalia žmogaus nemalonu, norisi bėgti, slėptis – nesvarbu, kokius žodžius jis ar ji kalba, kokias dovanas dovanoja, – mūsų intuicija ir kūnas niekada mums nemeluoja. Bandydami nuslopinti jų balsą tam tikra logika, vėliau suprantame, kad ji pasirodė blogu patarėju.

Arba gali būti tokia situacija, kad koks nors svarbus – draugas, šeimos narys ar mokytojas – siūlo užmegzti santykius ar dalyvauti kokiame nors projekte, bet viskas viduje priešinasi, sako iš vidaus „ne“, o jūs nenorite įžeisti sau svarbaus žmogaus. Tokiose situacijose vis tiek reikėtų rinktis tai, ką sako vidinis balsas – juk savo gyvenimą ir tai, kas jums tinka, geriausiai žinote tik jūs!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *