Kartą vyras sutiko savo buvusią

Kartą vyras sutiko moterį, su kuria kitados turėjo šiokius tokius santykius. Dabar jis jau turi kitą žmoną, kurią puikiai pažinojo pirmoji. Kaip paaiškėjo, tuomet tarp jų buvo susiklostęs meilės trikampis: vaikinas ir dvi merginos.

Jiedu persimetė keliomis frazėmis ir moteris paklausė:

-Kodėl tu vis dėlto pasirinkai ją?

-Žinai. – atsakė vyriškis. – Mes kartą apsipykome ir aš jai pasakiau, kad nenoriu jos daugiau matyti. O ji ėmė ir išjungė kambaryje šviesą. Kad nematyčiau. Aš tiksliai žinau, kad tu, būdama jos vietoje, baisiai įsižeistum ir išeitum, trenkusi durimis. Štai dėl to aš dabar su ja.

Žinote, ką labiausiai vertinu žmonėse? Lankstumą, sugebėjimą suprasti ir priimti tiek žmogų, tiek situaciją. Surasti išeitį iš situacijos, o ne pretekstą konfliktui ir skandalui. Sugebėjimą gauti naudos, o ne viską sugriauti ir prarasti.

Labai dažnai, rinkdamiesi gyvenimo draugą, mes labiau orientuojamės į funkcionalą, o ne į asmenybę. Būtent dėl to metų metus gyvename su virtuviniu kombainu, bankomatu arba faloimitatoriumi, o ne su žmogumi. Ir kai to mechanizmo veikla sutrinka, kai pradeda lūžinėti – tuo pačiu sugriūna ir mūsų gyvenimas.

Linkiu jums, mielieji, sutikti žmogų, kuris reikalingu momentu paprasčiausiai išjungs šviesą…

.Naujienos iš interneto

One thought on “Kartą vyras sutiko savo buvusią”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *