Kas erzina vyrus jūsų elgesyje, atsižvelgiant į jūsų Zodiako ženklą

ORO STICHIJOS ZODIAKO ŽENKLAI

Negalite gerai išreikšti savo emocijų, ypač kai jums kas nors nepatinka. Dėl to galite jaustis atstumta, o aplinkiniai manys, kad esate labai uždara. Būkite atvira!

Vandenis

Dažnai galite atrodyti abejinga, nes labiau pasikliaujate savo protu nei širdimi. Jūsų vaikinui dažnai sunku jus suprasti, todėl jis niekada negali jūsų palaikyti, kai jaučiatės prislėgta.

Dvyniai

Tiksliai žinote, ką ir kam sakyti, todėl kartais galite pasirodyti dviveide. Jūsų vaikinas tai pastebi, ir tai jį tiesiog varo iš proto, nes jis myli jus tokią, kokia esate iš tikrųjų!

Svarstyklės

Nors ir gerai, kai į viską, ką darote, stengiatės įdėti prasmės, tai gali erzinti jūsų partnerį, nes tai gali reikšti, kad esate labai neryžtinga asmenybė. Pradėkite greitai priimti sprendimus, kad vyras dėl jūsų taip nesijaudintų!

VANDENS STICHIJOS ZODIAKO ŽENKLAI

Jūsų vyras dažnai stengiasi nepasakoti jums apie santykių problemas, nes mano, kad negalite su tuo susidoroti. Esate labai emocionali ir kartais tai jus skaudina! Išlikite stipri, tai padės pagerinti situaciją!

Vėžys

Nuotaikos svyravimai yra svarbi jūsų santykių dalis. Savo širdį nešiojate rankose, o tai sunku ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Nepamirškite pasirūpinti savimi!

Žuvys

Jūsų partneris tik svajoja įsitvirtinti jūsų mintyse ir širdyje! Jam tereikia, kad apie jį galvotumėte taip pat dažnai, kaip ir apie savo svajones!

Skorpionas

Niekada neatleisti ir nepamiršti – tai jūsų pagrindinis šūkis! Jūs visada prisimenate savo nuoskaudas. Tai gali pakenkti tiek ir draugystei, tiek ir santykiams santuokoje! Nes tai gali sužeisti jausmus ir pakenkti jūsų tarpusavio ryšiui!

UGNIES STICHIJOS ZODIAKO ŽENKLAI

Turite didžiulį ego, todėl į dalykus, kurie jus trikdo, reaguojate nedelsdama. Jums nerūpi, ką apie jus galvoja aplinkiniai. Dėl to gali kilti daug ginčų, o jūsų partnerį tai gali tiesiog erzinti!

Liūtas

Visada save iškeliate į pirmą vietą, praeityje tai galbūt jums padėjo, bet santykiuose tai tik kenkia. Turite pradėti galvoti apie savo partnerį kasdienėse situacijose, nes dabar esate viena iš santykių pusių.

Šaulys

Manote, kad esate geresnė už kitus, bet negalite priversti visų taip galvoti. Jūsų partneris jau myli jus tokią, kokia esate, tačiau turite leisti jam pačiam pastebėti geriausias jūsų savybes. Turite suprasti, kad nė vienas žmogus nėra tobulas!

Avinas

Avinui reikalinga kontrolė! Leiskite partneriui pasidalyti savo nuomone ir leiskite jam daryti tai, kas jam patinka.

ŽEMĖS STICHIJOS ZODIAKO ŽENKLAI

Visada išsimušate iš savo kelio, kad pasiektumėte užsibrėžtą tikslą. Nors tai nuostabi savybė, neleiskite jai sutrukdyti mėgautis gyvenimu. Ką ketinate daryti su šia sėkme, jei neturėsite su kuo ja pasidalyti!

Jautis

Kiekviena moteris kartais gali klysti, bet jūs manote, kad visada esate teisi! Jūsų užsispyrimas gali erzinti visus aplinkinius, o ypač – jūsų vaikiną. Pasistenkite būti atviresnė ir supratingesnė!

Mergelė

Visi džiaugiasi jūsų darbo etika, ji atima daug laiko, bet tai taip pat reiškia, kad neturite laiko savo mylimajam. Nepamirškite vertinti visų žmonių savo gyvenime, nes jie yra labai svarbūs, ypač jūsų mylimas žmogus!

Ožiaragis

Jūsų temperamentas sukels problemų jūsų artimuose santykiuose, nes nuolat kreipiate dėmesį į ne tokius svarbius dalykus!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *