Kavinėje

Kavinėje už staliuko sėdėjo vaikinas, kuriame mirė didis sportininkas, nes jis per daug gėrė ir dėl to tapo sargu sandėlyje. Vaikinas kalbėjosi su mergina, kurioje pražuvo geniali aktorė, nes įstoti galima buvo tik per pažintis, ir dabar ji dirba buhaltere.

Prie kasos stovėjo moteris, kurioje pražuvo žymi balerina, nes su tokia figūra į grupę nepriima ir apskritai, gerbiamoji, reikėjo kreiptis prieš 10 metų.

Pro šalį su padėklu praėjo oficiantas, kuriame žuvo didis rašytojas, nes niekas nenorėjo išleisti jo rankraščių, tokių rašeivų pilna, šiais laikais visi rašo.

Šaligatviu po langais praėjo moteris su vaiku, kuriame jau pradėjo mirti genialus muzikantas, nes tėvai atidavė jį į finansinės pakraipos koledžą, o muzikos mokytoją, kuris prašė nežudyti vaiko talento, pasiuntė tolėliau. Mamoje mirė žymi dailininkė, nes ji pernelyg anksti ištekėjo.

Visas miestas buvo užpildytas genialių kultūros, mokslo ir meno veikėjų vaiduokliais ir realiomis paprastų nuobodžių mirtingųjų figūromis.

O iš viršaus liūdnai į visa tai žvelgė Kažkas, kame žuvo noras visus išgelbėti. Jis jau seniai nebesuprato, kodėl vieni susitvarko patys, o kiti žūsta – gelbėk juos, negelbėjęs. Ir dabar jis paprasčiausiai žvelgė į juos, kaip žiūrima į televizoriaus ekrane rodomą veiksmą, perjunginėdamas kanalus nuo pirmo iki šimtojo.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *