Kodėl protingi žmonės turi mažai draugų

Jūs esate laisvas savaip kalbėti, galvoti ir elgtis, ir jūsų žodžiai, mintys bei poelgiai gali prieštarauti tam, kuo užsiima jūsų “draugai”. Turite savus principus ir savas vertybes. Jūsų protas nesukaustytas, jūs visada turite ką pasakyti. Galvojate ne taip, kaip kiti, tačiau svetima nuomonė jūsų nejaudina.

Jūs neturite laiko apsimestiniams santykiams ar beprasmiškiems plepalams, nesidomite kokiais nors dalykais vien dėl to, kad tuo domisi visi. Dėl to daugiau laiko praleidžiate vienas. Jūsų nedomina naujausios tendencijos madoje ar muzikoje. Jums ne tokie įdomūs materialiniai dalykai. Nebijote pražiopsoti kažką svarbaus. Esate patenkinti tuo, ką darote patys.

Mokate matyti, ką žmonės slepia po savo socialinėmis kaukėmis, dėl to atitolstate nuo nevertų jūsų dėmesio ir laiko. Kalba eina apie žmones, kurie mėgsta sukinėtis aplink kitus, kad taptų populiarūs ar tiesiog puikiai šalia tų kitų atrodo atrodo.

Esate linkęs mažiau kalbėti ir daugiau klausytis, dėl to dažnai tiesiog sėdite ir stebite, kas vyksta aplinkui: nesibaigianti rašliava socialiniuose tinkluose, nesibaigiantis įsiteikinėjimas ir padlaižiavimas vieni kitiems, išdavystės, nepagarba… Ir tai jums atgrasu, tai jus atstumia, nes esate gerokai brandesnis žmogus. Gyvenate žymiai aukščiau viso to, kaip asmenybė esate gerokai daugiau už visą tą šurmulį.

Jums svetimas savęs demonstravimas, įspūdžio darymas. Geriau pasižiūrėsite filmą namuose su mylimu žmogumi. Esate likęs pasaugoti save nuo nereikalingų neigiamų emocijų, kurios neišvengiamai užgrius, jeigu eisite ten, kur visiškai nenorite eiti. Ir darote jūs tik tai, kas patinka.

Nejaučiate poreikio kam nors įrodinėti, ko jūs vertas. Jūs laimingas pats su savimi. Esate nepriklausomas ir stiprus. Nepasikliaunate kitais, patys galite viską sau padaryti. Jums nereikia 3000 “patiktukų” internete, kad pasijustumėte patenkintas. Jums nereikia siekti, kad kažkas jus pripažintų.

Jūs jau supratote, kas jūsų geriausi draugai, dėl to nebereikia ieškoti naujų. Puikiai žinote, kam iš aplinkinių esate išties svarbus. Ir labai atsargiai įsileidžiate į savo pasaulį naujus žmones. Tai gali būti tik tas, kuris mąsto kaip jūs ir veikia kaip jūs.

Išsikeliate didelius tikslus. Ir neturite laiko smulkmenoms. Kol kažkas planuoja savaitgalius, jūs planuojate gyvenimą. Jūs eikvojate savo laiką augimui ir tobulėjimui. Ir nelaukiate, kad kiti jus supras. Nes laikui atėjus, jie patys viską pamatys.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *