Keturi Zodiako ženklai, kurie retai būna pasiruošę ilgalaikiams santykiams

Kai kuriems žmonėms sunku užmegzti ir palaikyti santykius…

Kodėl tam tikrų Zodiako ženklų atstovams tai sukelia sunkumų? Išsiaiškinkime!

Šaulys

Šio ženklo atstovai meilėje yra aršiausi ir jausmingiausi, tačiau jie labai bijo prarasti laisvę. Dažniausiai Šauliai domisi santykiais be įsipareigojimų. Romantiškus jausmus galima patirti tik santykių pradžioje, o vėliau aistra ima blėsti.

Šaulys nori išsirinkti geriausią iš geriausių. Šaulys nori tokio partnerio, apie kokį kiti žmonės neleidžia sau net pasvajoti. Šalia  šio ženklo atstovo visada turėtų būti paslaptingas žmogus, su kuriuo Šauliui niekada nebus nuobodu. Šio ženklo atstovo partneris visada turi išlikti budrus: santykiai gyvuos tik tol, kol Šaulys neišsiaiškins, kas jūs iš tikrųjų esate. Jei Šauliui bus nuobodu, jis gali palikti net savo sutuoktinį.

Skorpionas

Skorpionų devizas santykiuose yra „Laikui bėgant priprasi“. Šio Zodiako ženklo atstovai yra linkę varžyti savo antrosios pusės laisvę. Su Skorpiono ženklo atstovu yra labai sunku kurti harmoningus santykius, nes jo elgesys ir nuotaika gali keistis kasdien.

Kartais gali atrodyti, kad Skorpiono meilė tiesiog veržiasi pro kraštus, o po kelių akimirkų jūs galite tapti didžiausiais priešais. Sutarti su šio ženklo atstovu gali būti tikrai nelengva, nes teks prisitaikyti prie dažnos nuotaikų kaitos.

Dvyniai

Figaro čia, Figaro ten. Dvyniams santykiai yra loterija. Į porą jie gali rinktis supratingą ir įvairiapusį žmogų, tačiau jiems ir tai greitai nusibosta. Dvynių ženklo atstovas ieško ryškios ir charizmatiškos asmenybės, su kuria niekada nebus nuobodu.  Tai – dvilypis ženklas, dažnai prieštaraujantis savo taisyklėms ir įsitikinimams.

Dvyniai, net ir santuokoje, gali gyventi dvigubą gyvenimą. Meilė jiems yra labai svarbi, nes Dvyniai bijo likti vieni. Vis dėlto, šio Zodiako ženklo atstovui yra sunku net ir su savimi pačiu. Santykius su šiuo Oro stichijos atstovu atlaikys tik tikri herojai.

Vėžys

Vėžys yra šeimyniškiausias ženklas, tačiau  šio ženklo atstovai neskuba įsipareigoti. Pirmiausia jiems yra svarbu išsiaiškinti, ar su tam tikru žmogumi tikrai nori praleisti visą savo gyvenimą. Šalia Vėžio turėtų būti žmogus, galintis prisiimti santykių naštą ir ginti savo sielos draugo interesus.

Palaikyti santykius su Vėžiu gali būti tikrai nelengva, nes jis yra linkęs į nuolatinę depresiją ir savęs ieškojimą. Antrajai pusei teks nuolatos galvoti, kaip pagyvinti Vėžio dvasią ir įkvėpti mėgautis gyvenimu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *