Klaidingi moterų lūkesčiai santykiuose

Moterys dažnai kartoja tas pačias klaidas santykiuose, manydamos, kad vyrai jaučia ir suvokia pasaulį lygiai taip pat, kaip jos. Ir tai – didžiulė klaida.

Pasižiūrėkime, kas negerai su mūsų lūkesčiais:

Lūkestis. Jei vyras man rodo dėmesį, ieško mano draugijos, jeigu jo akys nušvinta, mane sutikus – tai yra meilė, ir ji truks amžinai.

Kas negerai:

Įsimylėjimas – tai būsena, kai vyras savo mylimojoje mato savo idealo atspindį, o didžioji dalis to, į ką jis įsimylėjo, yra jo fantazija, o ne pati moteris su savo jausmais, pažiūromis, vidiniu pasauliu. Įsimylėjimas praeis ir vyras pamatys šalia savęs realią moterį.

Lūkestis. Jei vyras man ką nors pažadėjo, svajojo apie ateitį su manimi, išsakė savo ketinimą ir planus ką nors su manimi kartu nuveikti, reiškia, viskas būtent taip ir nutiks. Ach, kaip norisi tuo tikėti!

Kas negerai:

Žiūrėkite ne į žodžius, o į veiksmus, kalbėti yra daug lengviau, nei realiai ką nors padaryti. Tuo pačiu metu emocinio pakilimo būsenoje vyro ištarti žodžiai gali būti labai lengvai pamiršti, kai tik šis pakilimas nuslūgsta.

Lūkestis. Jei rūpinsiuosi, daug darysiu dėl vyro, skirsiu jam laiko ir energijos, ir tuo pačiu nieko neprašysiu mainais, jis mane įvertins ir atsakys savo meile ir atsidavimu

Kas negerai:

Vyras vertina ne tą moterį, kuri į jį daug investuoja, o tą, į kurią jis pats daug investuoja.

Lūkestis. Jei vyras mane apgaudinėja, ar rodo kitokią nepagarbą, privalau tai kentėti, nes pati tokį vyrą pasirinkau. Tikra meilė matuojama ta auka, kurią aukojame dėl mylimo žmogaus.

Kas negerai:

Kuo labiau vyras jaučiasi nebaudžiamas, tuo mažiau vertina savo moterį. Moters reakcija į jos asmenybės orumo pažeminimą yra rodiklis, kiek moteris vertina save.

Lūkestis. Geriau užmegsiu artimus santykius su vyru, kuris su manimi tik draugauja, nors ir nežiūri į mane rimtai, nei neturėsiu išvis jokių santykių.

Kas negerai:

Geriau tegu išvis nieko nebūna.

Vyrai ir moterys emocinį prisirišimą išgyvena skirtingai. Tie santykiai, kurie yra emociškai saugūs vyrams, bus visiškai nesaugūs moterims. Jeigu prisirišimas atsiranda santykiuose, kuriuose nėra visavertės moteriškos realizacijos, tai neišvengiamai veda į moters kančias, kurios įveikti gali būti labai sunku ir sudėtinga.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *