Klausimas, kuris parodys, ar jis tikrai tave myli

Moteriai visada svarbu žinoti ir suprasti, ar tikrai ją myli vyras, su kuria ji jau turi ilgalaikius santykius. Yra vienas klausimas, kuris padės tai padaryti. Uždavusi jį savo vyriškiui, suprasite, kaip jis iš tikrųjų į jus žvelgia ir ką jaučia – tikrą besąlygišką meilę, ar tik patogumą dėl to, kad esate tokia, kokią jis nori jus matyti.

Užduokite jam paprastą klausimą: “Kokia aš, tavo nuomone, turėčiau būti?”. Ir labai atidžiai išklausykite atsakymą.

Atsakymų variantų, savaime aišku, gali būti begalė, tačiau iš esmės visi tie atsakymai susiveda į du pagrindinius.

Pirmasis variantas – kai atsakydamas vyras ims aktyviai aiškinti, kad, jo nuomone, turite rūpintis išvaizda, būti pasitempusi, moteriška, gera šeimininkė, švelni, rūpestinga, mylinti, seksuali, miela. O dar turėtumėte domėtis visu tuo, kuo ir jis domisi, patikti jo draugams ir giminaičiams, na ir dar daug visko gali pateikti iš ilgo savo svajonių moters ypatumų sąrašo.

Antrasis variantas – vyras pasakys, kad turite tiesiog būti savimi, juk būtent tokią jis jus pamilo. Ir kad jeigu norite kažką savyje pakeisti ar patobulinti, tai jis, žinoma, palaikys ir su džiaugsmu padės, jeigu tai išties padarys jus laimingesne. Tačiau, jo nuomone, jūs ir taip nuostabi ir jums pakanka paprasčiausiai būti. Būti laiminga. Štai kas jam svarbiausia.

Manau, iš atsakymų variantų jau supratote, kada vyras išties myli savo moterį ir nuoširdžiai linki jai laimės, o kada nori “nusilipdyti” iš savo idealą ir bus kartu su ja lygiai iki to laiko, kol moteris tą “idealą” sugebės atitikti.

Dėl to darykitės teisingas išvadas ir nepamirškite: tikroji meilė – kai jus priima su visais trūkumais ir tarakonais galvoje, su kuriais jūs, aišku, galite ir privalote kovoti, užsiimdama saviugda, tačiau darysite tai suprasdama, kad jus myli ir priima tokią, kokia jau dabar esate.

Vyrui jūsų jau pakanka ir jums nėra reikalo kiekvieną dieną nertis iš kailio, kad kažkaip priblokštumėte, apstulbintumėte, iš naujo sužavėtumėte savo mylimą žmogų. Juk jis pirmiausiai vertina jūsų asmenybę, o ne vien “įpakavimą”. Vertina jūsų unikalumą – būtent tai, kuo išsiskiriate iš tūkstančių kitų ir dėl ko jis jus kažkada pamilo.

Žinoma, didelę reikšmę turi ne vien atsakymas į klausimą, bet dar ir vyro elgesys, t.y. ar savo žodžius jis patvirtina darbais ir pastangomis.

Būtent tai, kuo laiko jus žmogus – objektu, kuriam dar darbuotis ir darbuotis iki tobulumo, ar gyvu žmogumi su savo pliusais ir minusais, bet užtat tokiu mylimu ir artimu – būtent tai turi esminę reikšmę kuriant išties laimingus ir harmoningus santykius.

Štai tokių santykių jums ir linkiu.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *