sveiki santykiai

Ko neturėtų būti sveikuose santykiuose

Kiekvieni santykiai individualūs. Tačiau yra dalykų, kurių derėtų vengti bet kokiuose santykiuose.

Kaip taisyklė, visi harmoningi santykiai yra kažkuo panašūs vieni į kitus. Pastebėjau vieną tendenciją, apie kurią ir norėčiau pakalbėti. Taigi – ko nerasime laimingų porų gyvenime?

Pavydas. Vienam iš partnerių gresia paaukštinimas darbe. Jei kalba eina apie sveikus santykius, antrasis partneris pasidžiaugs mylimo žmogaus sėkme. Nuoširdžiai. Jei santykiai toksiški, nuodingi, būsimas paaukštinimas sukels pavydą ir susierzinimą.

Konkurencija. Harmoninguose santykiuose konkurencijos nėra ir būti negali. O jeigu pastebite, jog kažkurioje srityje stengiatės pranokti artimą žmogų, tapti geresniu, reiškia, santykiuose kažkas negerai. Mano rekomendacija: sukoncentruokite visą energiją ne į konkurenciją, o į savo paties asmenybės tobulinimą.

Įžeidimai. Žodiniai ar nežodiniai – absoliučiai jokio skirtumo. Bet kokia įžeidimo forma – aukščiausias nepagarbos žmogui laipsnis. Darnioje poroje šito būti kategoriškai negali.

Abejingumas. Dažnai abejingumas naudojamas kaip būdas reaguoti į neteisingus partnerio veiksmus. Šitaip bandome parodyti antrai pusei, kad esame įsižeidę, neišsakydami to tiesiai, atviru tekstu. Aš vis dėlto primygtinai rekomenduočiau šiuo atveju naudoti tiesioginę komunikaciją. Atviri pokalbiai padės išvengti visiškai nereikalingų nesusipratimų.

Nesugebėjimas paprašyti pagalbos. Meilės santykiai – ta sfera, kurioje labai svarbu būti savimi. Ir jeigu prireikia kokios nors pagalbos, reikia mokėti paprašyti jos iš antrosios pusės.

Toksiškuose santykiuose visa tai, ką aprašiau – įprasta kasdienybė, bendravimo tarp sutuoktinių norma. Tačiau jei siekiate turėti sveiką sąjungą, visų šių dalykų teks atsikratyti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *