Ko pageidausite: tirono, lengvabūdžio drugelio ar…?

Originalas

Kaip žinote, visi žmonės skirtingi. Jų temperamentą ir elgesio manieras galima priskirti vienai iš kelių kategorijų, kurios gali tarpusavyje jungtis keistomis kombinacijomis. Kartais tos kombinacijos dera, tačiau kartais derinukas būna tikrai klaikus, na, panašiai, jeigu valgytumėte silkę su uogiene… Vistiek norite išbandyti? Tuomet bent prieš tai susipažinkite, kas per tipas prieš jus, su kuriuo norite praleisti likusį gyvenimą.

Ir taip, leiskite jums pristatyti:

1. Tironas ir despotas

Santykiai su juo įmanomi tik tuomet, jeigu esate pasirengusios amžinai kovai ir apie ramybę net nesvajojate. Tironai nekenčia prieštaravimo tų, kuriuos jau užkariavo ir sužavėjo. Tačiau viliojimo stadijoje jis spinduliuoja gerumu, subtiliu supratingumu, dėmesingumu ir t.t. Ant šio kabliuko mes, moterys, pakimbame dažniau nei ant grožio, seksualumo ar gigantiškos banko sąskaitos.

Ir štai jūs “pakibote”. Pasiruoškite, jus tuojau prijungs prie “herbariumo” – švelnių, nekaltų gėlelių, kažkada pasidavusių šio niekingo padaro kerams, kolekcijos. Jis jus saugos kaip priminimą apie dar vieną pergalę. Tačiau jeigu jūs nesate pati gležniausia gėlelė ir pradėsite aktyviai priešintis jo galingam libido, tironas kurį laiką didins savo spaudimą, o po to liausis beviltiškai priešinęsis, nes suvoks, kad tai gali išeiti jam į nenaudą.

Negalima būti nei per daug nuolaidžiai, nei per daug tiesmukai. Pergalę jums atneš abejingumas. Jūs privalote nedemonstruoti agresijos jo atžvilgiu – greičiau ramiai-beasmenį interesą, nereikia jokio sarkazmo – geriau ironija. Ir būkite pasirengusi tam, kad nuo savo herbariumo eksponatų jis laikas nuo laiko sugalvos nupurtyti dulkes.

Prieštarauti beviltiška – jeigu jis iš jūsų pusės pajus agresiją, pavydą ir nerimą, tuojau pat pakliūsite po stiklu jo milžiniškoje kolekcijoje.

2. Lengvasparnis drugelis, arba, tarkime, “naktinės gražuolės” patinas

Neagresyvus ir estetiškas, skrajoja tarp širdžių kaip po gėlių pievą – tai jo normali būsena. Žmogus-šventė – jam patinka triukšmingi vakarėliai, jis yra puikus tamada, puikiai šoka, yra įvaldęs figūrėlių lankstymo iš popieriaus meną ir puošia eglutę taip, kaip niekas kitas.

Dažnai dėl savo paties infantilumo patenka į tvirto charakterio moterų tinklus – ir tuomet tokiai “Kruvinajai Meri” tampa greičiau įvaikiu, o ne teisėtu vyru. Spręsti problemų jis nepratęs, rutinai nesukurtas, nuo šeimyninės rutinos pradeda dusti, kai paprašote išnešti šiukšles arba nueiti į parduotuvę duonos, jis puola ant kelių ir meldžia pasigailėjimo.

Jeigu drugelio partnerė iš anksto užsimins apie artėjantį jubiliejų arba dukros gimtadienį, jis tikrai sugebės sugalvoti patį puikiausią vakarėlį – su balionais, žvakutėmis, tortu ir milijonais rožių. Tačiau be įspėjimo jis viską paprasčiausiai užmirš ir praleis jubiliejinį vakarą bare arba nušliauš į svečius pas draugus, bet tikrai jau nesėdės namuose su šeima prie židinio. Drugeliui prie židinio nėra ką veikti.

Dėl to verčiau pasisaugokite tokių tipų – jų lengvabūdiškumas gali lengvai padėti pamiršti visus santuokos saitus ir užmegzti naują romaną – nuolankumas visiškai apsaugo nuo pasipriešinimo, o infantilumas – nuo atsakomybės už savo veiksmus.

3. Liaudies užtarėjas

Patologinis personažas, tačiau ir jis kažkam patinka. Užtarėjas visą save atiduoda “liaudžiai” – toms nereiklioms, gailesčio prašančioms damoms, kurias gyvenimas apgavo ir įskaudino. Kuo? Tuo, kad atėmė iš jų emocinį dopingą – “didžiąją meilę”, o be jos tokioms būtybėms niekas nebemiela. Herojus – meilužis dovanoja neilgą meilę visoms, prie kurių tik prisiliečia – gaila tik, kad jo diapazonas nedidelis, o santykių laikotarpis – trumpas.

Tačiau bus ką prisiminti – ir herojui, ir jo gerbėjoms. Kai kurios kvailelės vis tik tiki, kad užtarėjo elgesys skirtas išskirtinai tik joms – neįtikėtinas savęs apgaudinėjimas! Šeimos arba ilgi romanai tokiems donžuanams neegzistuoja. Negi šeima yra ta vieta, kur herojus pareina, kad nusimestų sunkią rūpesčio žmonija naštą nuo pečių, griūtų veidu žemyn į lovą ir užsimirštų sapne.

Aišku, ištikimai draugei tenka švelniomis rankomis tvarstyti jo žaizdas ir ruošti maistingus sultinius, kad jos mylimasis rytoj būtų pasirengęs naujiems žygdarbiams. Moterims, norinčioms pilnai pašvęsti save kam nors visuomeniškai naudingam ir nekenčiančioms visko, kas kasdieniška, toks altruizmo monstras pilnai tinka. Visoms likusioms patariame dešimt kartų pagalvoti prieš užmezgant santykius su tokiu vėžliuku – nindze.

4. “Visuomenės dvasia”

Ypač dažnai pasitaiko tarp meninių asmenybių – dailininkų, artistų, mokslininkų, įvaizdžio kūrėjų ir kitų mūsų ieškotojų. Menas atveria “dvasių inžinieriams” kelius į moterų širdis, jų laisvas gyvenimo būdas padeda jiems išvengti rimtų moterų bei ilgų įžanginių kalbų susipažįstant. Deja, gerbėjos ne visuomet skiria, kur yra išgalvotas personažas, kur autoriaus pasaulio įvaizdis, o kur pats autorius – su jo kvailais įpročiais, egoizmu, kaprizais bei įkyrumu susimaišo jo tikroji asmenybė bei jo vaizduotės vaisiai.

Galvokite, neleiskite, kad emocijos taptų pilnateisiu jūsų sąmoningumo šeimininku. Pagalvokite apie tai, kas jums tikrai rūpi: bendrauti su personažu, sukurtu jūsų dievaičio, ar rūpintis juo pačiu, su visais jo “trūkumais, ašaromis, turtu ir vargu, skandalais ir melagystėmis?” Prieš tai, kai galinga hormonų audra užlies jūsų smegenis ir jūs nepajusite, kaip įsimylėjote, įvertinkite savo išrinktojo manieras bei prigimtį. Ir tegul šis įvertinimas suteikia jums informacijos bei nurodo, kaip elgtis toliau.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *