Kodėl dvasinis atgimimas griauna jūsų santykius?

Žmonės yra labai labai skirtingi. Deja, kai kurie iš jų tiesiog nesugeba suvokti, kad mus supantis pasaulis nėra tik tai, ką jie mato savo akimis, kad yra ir kažkas nematomo, ir kad gyvenimą galima suvokti visiškai kitaip.

Kai pirmą kartą pradėjome eiti dvasinio savęs tobulinimo keliu, visi susidūrėme su tam tikrais sunkumais, jautėmės nesuprasti ir pasimetę savo mintyse. Pradėjome stebėtis, kodėl dauguma mūsų santykių su aplinkiniais ėmė byrėti, nors tie žmonės mums vis dar buvo reikalingi. Iš tikrųjų, tai labai natūralus ir teisėtas procesas, ir štai kodėl.

Kai išgyvename dvasinio pabudimo procesą, pradedame kelionę link tiesos, link aukštesnio sąmonės lygio, apie kurį dauguma mus supančių žmonių dar nežino. Ir kai bandote kartu su savimi pakelti savo santykius (ne tik su partneriu, bet ir apskritai su aplinkiniais žmonėmis) į aukštesnį sąmonės ir suvokimo lygį, jums nepavyksta. Paprasčiausiai todėl, kad tie žmonės nepatyrė to paties, ką patyrėte jūs, – jie tiesiog nesupranta, apie ką kalbate.

Patirtys, kurias patiriame dvasinio pabudimo metu, dažniausiai būna gana skausmingos. Tik tada, kai esate pasirengę susidurti su tamsiausiomis savo asmenybės ir visos žmonijos pusėmis, turėtumėte pradėti eiti dvasinio pabudimo keliu. Kai jaučiatės pakankamai stiprūs, kad susidorotumėte su jumyse slypinčia energija.

Net jei jaučiate, kad tuoj palūšite, net jei atsidūrėte dugne, dvasinis pabudimas gali padėti jums vėl pakilti į aukštumas. Jei patyrėte dvasinį pabudimą, jau turite viską, ko reikia, kad įveiktumėte viską, ką gyvenimas jums iškrės, todėl esate stipresnis už daugelį.

Kai kurie žmonės paprasčiausiai nesupranta, kad tai, kaip jie suvokia pasaulį, nėra vienintelis būdas. Yra kitų būdų būti, kitaip žvelgti į gyvenimą ir savo vietą jame. Tačiau jums nereikia į juos žiūrėti – nes suprantate, kad jūsų gyvenime kažkas negerai, jaučiate, kad galite tai ištaisyti, ir žinote, kad atėjo laikas pokyčiams.

Kai pradedate dvasinio pabudimo procesą, tai darote, nes suprantate, kad nors ir skauda, turite tai išgyventi, nes taip, kaip buvo anksčiau, toliau tęstis negali. Daugelis žmonių, bijodami savo sielos pabudimo, sąmoningai ar pasąmoningai blokuoja šį procesą, tvirtindami, kad nėra tam pasiruošę. Štai kodėl santykiuose kyla sunkumų, nes į viską aplink save pradedate žvelgti visiškai kitaip, o jūsų partneris, išlikdamas tame pačiame sąmoningumo lygyje, paprasčiausiai nebesupranta jūsų.

Dvasinis pabudimas yra gydymo procesas, kurio metu gydomos jūsų emocijos ir kūnas – tiek dvasiškai, tiek fiziškai. Šis procesas užima daug laiko, kurį turite praleisti vieni su savimi. Kai tuo pat metu bandote rasti laiko santykiams, reikalai pakrypsta į blogąją pusę – paprasčiausiai dėl to, kad nebesutampate.

Jūs paprasčiausiai negalėsite turėti visaverčių santykių, kol iki galo neišnaudosite visų savo proto ir dvasios galimybių, kol iki galo neišgydysite savęs. Negalite to daryti, kol palaikote santykius su žmogumi, kurio energijos lygis vis dar gerokai žemesnis už jūsų, nes jis neišvengiamai taps skausmo ir susierzinimo šaltiniu, dėl kurio kaltinsite tą žmogų, nors iš tiesų jis dėl nieko nekaltas.

Jei jūsų ryški šviesa akina partnerį, turėtumėte priimti tai kaip savaime suprantamą dalyką, kad negalite likti su žmogumi, kuris nesupranta jūsų gyvenimo patirties ir siekių, ir turėtumėte nustoti jį skaudinti ir paleisti… bent jau tol, kol jis nesupras, kad jam reikia tos pačios dvasinės kelionės, kurią šiuo metu bandote įveikti jūs. Kada nors žmonijos dvasinis išsivystymas pasieks tokį lygį, kad žmonėms nebereikės išsiskirti dėl panašių priežasčių, bet kol kas, deja, taip nėra.

Taigi, jei jūsų santykiai buvo sudėtingi ir jums teko išsiskirti su žmogumi, kuris mėnesius ir metus buvo jūsų sielos draugas, nenusiminkite. Tikrai ne todėl, kad tapote prastesni ar mažiau vertingi. Tiesiog jūs gyjate, jūsų siela atskleidžia iš pradžių joje slypėjusį energetinį potencialą.

Tiesiog tikėkite savimi, mylėkite save ir nekaltinkite savęs, jei pasiekus naują energijos lygį jūsų santykiai su antrąja puse nebesiklosto. Jei likimas jums abiem turi sudaręs planų, jūs tikrai susitiksite, tik šiek tiek vėliau.

O kol kas… tiesiog atsiverkite Visatai, ir jums bus daug lengviau išgyventi šį sunkų laikotarpį, o skausmas jus paliks daug greičiau.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *