Kodėl mūsų norai pildosi, bet ne taip, kaip norime?

Dažnai atsitinka taip, kad žmogaus norai tarsi išsipildo, bet arba ne iki galo, arba su tam tikromis išlygomis ir neigiamomis pasekmėmis. Bioenergetikos srities ekspertai paaiškino, kodėl taip nutinka ir kaip to galima išvengti ateityje.

Kiekvienas iš mūsų turi svajonių. Vieniems tai tikra, o kitiems – tik gražios mintys. Stenkitės ne tik įgyvendinti savo svajones, bet ir teisingai jas pasirinkti.

Jūs nežinote, ko iš tikrųjų norite

Taip atsitinka, kad jūsų noras neatspindi tikrųjų ketinimų ir nuotaikos. Labai dažnai įvairius norus mums primeta artimieji. Pavyzdžiui, tėvai kam nors pasako, ką daryti, o ko ne.  Antroji pusė kažkam primeta savo svajones. Tai labai blogai, nes tokiu atveju žmogus tiesiog praranda savo tapatybę, savo paties troškimus. Jis pradeda daryti tai, ko nori kiti žmonės.

Dažnai tai gali būti ne visas noras, o tam tikras jo aspektas. Pavyzdžiui, abu įsimylėję žmonės nori praturtėti, tačiau jų keliai į turtus šiek tiek skiriasi. Vienas kartais primeta kitam savo taisykles, formuodamas bendrą kelią, kuris patogus tik vienam. Pasirodo, judėjimas svajonės link yra, bet jis ne toks, kokio norite jūs.

Neskubėkite ko nors kaltinti dėl savo nesėkmių ir problemų, nes būna ir taip, kad žmogus susipainioja pats. Daugelis žmonių kažko nori, bet nežino, kas tai yra. Jie žiūri į sėkmingą ir laimingą žmogų, bando jį mėgdžioti, tačiau tai neatneša laimės, nes tie troškimai, kurie yra maloniausi, visiškai neišsipildo. Pavyzdžiui, kažkas galvoja, kad nori pinigų, o iš tikrųjų nori tik šviesaus ir turiningo gyvenimo.

Mes negalvojame apie pasekmes

Viskas turi savo pasekmes. Tam tikrų norų išsipildymas lemia tam tikrus gyvenimo įvykius ir pokyčius. Pavyzdžiui, jei žmogus tampa labai turtingas, jis nerimauja dėl savo santaupų, bando kažkaip tinkamai investuoti pinigus. Kitas pavyzdys – moteris, kuri nori vaiko. Savo tikslą ji pasiekia gimdydama pirmagimį, o paskui supranta, kad dabar negali visiškai atsiduoti pomėgiams, darbui ir verslui, o iš tiesų gyvenimas tapo pernelyg monotoniškas.

Kuriant norą ir išsikeliant tikslą būtinai reikia išanalizuoti, kas nutiks jūsų pasauliui, kai noras išsipildys. Didelis namas kelia didelių rūpesčių, jo priežiūrai reikia daug laiko ir pinigų. Mylimas žmogus gali atimti iš jūsų asmeninę erdvę. Pasverkite visus už ir prieš, išanalizuokite situaciją ir nuspėkite ateitį, kad nenusiviltumėte. Tokiu atveju norai išsipildys taip, kaip tikitės.

Turite prieštaringų norų

Visiškai normalu, kai žmogus turi ne vieną, o dvi ar daugiau svajonių. Pavyzdžiui, žmogus turi sergančius senus tėvus. Jis nuoširdžiai nori, kad jiems būtų malonu ir patogu gyventi. Todėl jis nuolat juos lanko ir bando kažkaip padėti. Tuo pačiu metu jis nori persikelti gyventi į kitą šalį ar kitą miestą. Vienas noras prieštarauja antrajam, todėl vienas iš jų neišsipildo. Dažnai pasitaiko situacijų, kai dilemos ne tokios akivaizdžios, todėl išpildęs norą žmogus pradeda suprasti, kad vieną pasiekė, bet kitą prarado.

Daugiau nėra apie ką svajoti

Pavyzdžiui, kilo noras pradėti dirbti geriausioje pasaulio įmonėje. Vyras baigė universitetą, ilgą laiką dirbo su savimi, tada gavo trokštamą darbą ir suprato, kad daugiau nėra apie ką svajoti. Tai rodo, kad dar prieš pasiekdami esamus tikslus turite išsikelti sau naujus. Turite turėti naujų troškimų, kitaip juos įgyvendinus visada atsiras tuštumos jausmas.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *