Kodėl rūpinimasis šeimoje turėtų būti lygiavertis

Dažnas vyras po 40-ties ieško sau moters, kuri rūpintųsi juo. Dauguma dėl tos priežasties palieka žmonas ir perbėga pas meilužes, tikėdamiesi, kad pastarosios jais rūpinsis geriau. Ir dažniausiai jie atsiduria prie „suskilusios geldos“. Meilužė gerai rūpinosi, nes buvo meilužė. Perėjusi į žmonos rangą, ji pati laukia dėmesio ir rūpinimosi iš vyro.

Kiekvienas žmogus pirmiausia iškelia savo interesus aukščiau kitų, taip pat ir šeimos santykiuose. Nenorite nusivylimų santuokoje, aptarkite šiuos klausimus prieš vestuves, rašo portalas „Man-Woman“.

Dabar vyrai galėtų pasipiktinti: anot jų įsitikinimo, moteris pagal savo prigimtį tiesiog privalo rūpintis savo vyru. Taip, moters instinktuose egzistuoja polinkis į rūpinimąsi savo šeima ir savo palikuonimis. O kaip su vyru? Ką jis gali ir pasirengęs duoti jai mainais? Vyras įsitikinęs, kad, jeigu jis parneša namo pinigų, tai tuo jo rūpinimosi šeima funkcijos būna įvykdytos. Kiek vyras turi parnešti namo pinigų, kiekviena šeima sprendžia pati. Jeigu vyras per mažai uždirba, tai kam tekėjote už jo?

Kur kas svarbesnis yra kitas klausimas. Pinigai gali išspręsti nemažai materialinių problemų: būsto, mitybos, aprangos, apavo, atostogų, sveikatos priežiūros. Bet jie nesprendžia psichologinių problemų, kurios kyla šeimoje.

Pagarba, pasitikėjimas, meilė – tokie dalykai, kurių nenusipirksi už jokius pinigus. Jeigu to nėra, tada jūsų santykiai veikiausiai yra tik piniginiai– prekiniai, kur prekė yra žmonos darbas (tvarkymas, valymas, skalbimas, maisto gaminimas, seksas), o pinigai – vyro užmokestis už visą jos triūsą. Už savo pinigus vyras perkasi sau namų darbininkę, auklę savo vaikams ir moterį, tenkinančią jo seksualinius poreikius.

Paprastai 99 proc. sutuoktinių mainai nebūna tolygūs. Moteris atiduoda gerokai daugiau, nei gauna. Vyrą tokia padėtis tenkina, o moteris kenčia iš banalios baimės likti vienai.

Kai reikia rinktis, ar gyventi vienai, ar visą gyvenimą dirbti namų šeimininke už menką atlyginimą, geriau rinktis vienatvę. Ir kodėl moterys galvoja, kad šis vyras – paskutinis jų gyvenime? Tokiomis mintimis jos pačios atima iš savęs galimybę susikurti laimingą gyvenimą.

Bet kokie mainai turi būti tolygūs. Jeigu vienas visą laiką atiduoda, bet nieko negauna mainais, po kurio laiko santykiai atsiduria aklavietėje. Noras rūpintis kitu žmogumi kyla tada, kai kitas ne tik priima rūpinimąsi kaip privalomą dalyką, bet ir pats stengiasi rūpintis. Egoistai neturėtų sudaryti santuokų, kad nedidintų nusivylimo žmonėmis ir nežalotų svetimų širdžių.

Ko reikia moteriai kaip oro, kad ji pražystų ir su malonumu rūpintųsi vyru? Švelnių žodžių, vyro dėmesingumo, pagalbos namuose, pagalbos auginant vaikus, mažyčių dėmesio ženklų. Visa tai nieko nekainuoja, nereikia jokių išlaidų, užtat laikas, kurį vyras skirs savo mylimai moteriai atsipirks dešimteriopai.

Mylėkite ir tausokite vienas kitą.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *