Kodėl taip sunku atleisti tam, kas buvo mums neištikimas

Kiekvieną mintį audrina smalsumas

Jūs visą laiką galvojate, kodėl tasai žmogus taip pasielgė, kas jį privertė taip pasielgti, jeigu vis dar jus myli… Šie nesibaigiantys klausimai tiesiog jus suryja ir sukelia dar didesnį skausmą, todėl, kad jūsų nepatenkina nė vienas atsakymas.

Jūs svarstote, ar tai įvyko ne dėl jūsų kaltės, net jeigu tas žmogus jūsų nekaltina

Tikriausiai manysite, kad per mažai jį mylėjote, kad skyrėte jam per mažai dėmesio. Nors tiesa yra ta, kad nėra jokios svarios priežasties pateisinti išdavystei. Geriau sudaužyti sau širdį dėl kažkieno sąžiningumo, nei dėl kažkieno melo.

Jaučiatės nepakankamai geru žmogumi

Jus ims persekioti nepilnavertiškumo jausmas, vos tik imsite galvoti apie tai, kas nutiko. Tačiau meilės esmė – priimti vienas kitą, kad kiekvienas jaustųsi trokštamas ir geidžiamas. O jūs imsite jaustis nepakankamai geri tiek lovoje, tiek virtuvėje, tiek dar kur nors kitoje vietoje ar kitoje situacijoje. Tačiau visada reikia prisiminti, kad tai – NE JŪSŲ KALTĖ.

Sunku atleisti

Prarasti kito žmogaus pasitikėjimą galima per sekundę, o norint jį susigrąžinti, reikia laiko. Atleidimas – ilgas procesas. Kad ir kaip stipriai norėtųsi viską pamiršti ir grįžti į normalų gyvenimą, tai neįvyks iš karto. Jūs visada prisiminsite tą nemalonų įvykį arba jums tai primins kažkas iš jūsų aplinkos. Ir netgi pastangos šypsotis negalės nuslėpti jūsų tikrųjų jausmų. Sunku atleisti žmogui, kuriam atidavėte viską, kadangi žinote, kad jis ir vėl gali jus išduoti.

Paleisti blogas mintis bus taip pat sunku, kaip mėginti atleisti, tačiau ne taip sunku, kaip mėginti pamiršti skausmą

Šios rūšies skausmas yra tarsi tatuiruotė – įsirėžia visiems laikams. Kai žaizda sieloje apgyja ir praeina ganėtinai daug laiko, jūs pamirštate įvykį, tačiau kai žaizdą užgaunate – skausmas sugrįžta. Reikia labai daug laiko, kad visa tai pamirštume. Ir netgi kai skausmas nurims, prisiminimas apie jį išliks.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *