Kodėl žmonės dažnai išsiskiria, kai atsiduria sunkiose ir sudėtingose gyvenimo situacijose?

Kaip bebūtų keista, bet dabar labai aiškiai pastebima tendencija, kad šeimos ir įsimylėjėlių poros ne visada susivienija įvairių problemų akivaizdoje, kaip turėtų būti iš pirmo žvilgsnio, o atvirkščiai – iškilus pirmiems sunkumams išsilaksto savais keliais.

Iš kitos pusės, taip būna tik tais atvejais, kai žmonės tiesiog nebemyli vienas kito, kitaip sakant, santykiai jau seniai „išsigaravo“, o pora vis dar gyvena iš inercijos po vienu stogu, pavyzdžiui, „dėl vaikų“.

O dabar, kai abu staiga suprato, kad gali štai taip ir numirti, nepajautę naujos meilės ir šilumos, sklindančios iš tikrai brangaus ir artimo žmogaus, abiem poros nariams pasidarė dar baisiau ir atsirado stiprus ir nenugalimas noras suspėti tai padaryti.

Čia ir slypi visų skyrybų priežastis, net jeigu kalba eina apie itin tvirtas ir laimingas iš pirmo žvilgsnio šeimas. Nors visa ta laimė ir tvirtumas, žinoma, tebuvo viso labo fasadas, už kurio jau seniai nieko nebeliko, štai kur problemos esmė.

Taip pat būna, kad sunkiomis ir netgi kritiškomis aplinkybėmis, kurios kelia grėsmę žmonių gyvybei ir sveikatai, priešingai, labai norisi meilės, apkabinimų ir apskritai paprasto, tačiau aiškaus patvirtinimo, kad tu nesi vienas ir išties esi reikalingas bei svarbus.

Tokiais momentais susikuria daug naujų porų, taip pat ir šeimų, o žmonės jose išties labai džiaugiasi vienas kitu. Jie laimingi, kad sutiko vienas kitą netgi tokiu sunkiu ir nepaprastu metu.

Poros, kurios buvo išties tvirtos ir kur tikrai būta ir iki šiol esama meilės bei pagarbos, ištikimybės vienas kitam, tokios poros neišyra, o atvirkščiai, tampa dar tvirtesnės ir netgi priverstinis išsiskyrimas ir išbandymas atstumu nežinomam laikui nesugeba šių jausmų sunaikinti, tik dar labiau juos užgrūdina.

Tiedu žmonės jau tiek daug patyrė, būdami kartu, kad dabar dar labiau vertins vienas kitą ir savo meilę.

Taip pat neretai poros, kurios dvejojo ​​ir dar nebuvo visiškai tikri dėl savo jausmų, tokių išbandymų dėka viską galutinai supranta. Kitaip sakant, dabar, po sunkaus išbandymo, tiedu žmonės jau aiškiai žino – myli jie vienas kitą ir nebenori bei nebegali būti atskirai, ar atvirkščiai – laikas skirtis.

Todėl, kad ir kokia būtų jūsų situacija šiuo konkrečiu metu, nuoširdžiai linkiu jums atrasti save ir realiai pajusti, kaip stipriai mylite ir kaip nuoširdžiai jus pačius myli kitas žmogus. Abipusiškumas visada buvo ir visada bus bet kokių santykių pagrindu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *