Kokias ligos sukelia neigiamos mintys ir emocijos?

Ligos į mūsų gyvenimą ateina ne šiaip sau. Labai dažnai žmonės serga dėl blogos vidinės būsenos. Laikas sužinoti, kokios ligos gali sukelti neigiamas mintis ir emocijas.

Svarbu naudoti amuletus bandant susidoroti su ligomis, tačiau jie nėra vaistas nuo visų ligų. Svarbu dirbti su savimi ir pašalinti pačią pagrindinę blogos sveikatos priežastį.

Tuštumos jausmas

Žmogus, kuris liūdi ir negali užpildyti širdyje esančios tuštumos, save dažnai graužia iš vidaus. Pasirodo, kad žmonės, turintys šią problemą, kenčia nuo nutukimo arba įgyto diabeto. Pabandykite atsikratyti šio beviltiškumo jausmo darydami tai, kas jums labiausiai patinka pasaulyje. Neribokite savęs.

Pyktis

Jei žmogus pyksta ant jį supančio pasaulio, jo organizme gali prasidėti uždegiminiai procesai. Jų prigimtį dažnai sunku paaiškinti.

Baimė

Tai labai stipri emocija, galinti sukelti rimtą ligą. Žmogus, kuris ko nors bijo, gali pradėti kentėti nuo alkoholizmo, nemigos, galvos skausmų, akių problemų ir astmos. Žmonės, kurie ko nors labai bijo, dažniau serga peršalimo ligomis.

Kaltės jausmas

Tai pats pavojingiausias jausmas. Jis dažnai sukelia nemigą, gerklės, artrito ir nugaros skausmus. Kaltės jausmas yra pavojingas, nes kartais jo atsikratyti gali būti labai sunku. Sveikatos problemos atsiranda beveik iš karto, tačiau kartais jas paaiškinti įprastais medicininiais terminais gali būti sunku.

Stresas, pervargimas

Stresas darbe ir buvimas neigiamoje aplinkoje sukelia venų varikozę, aterosklerozę ir anemiją. Pervargimas sukelia kojų, skrandžio, rankų skausmus.

Nuolatinė nervinė įtampa ir ginčai namuose

Jei namuose vyrauja slogi atmosfera, žmogų gali varginti aukštas kraujospūdis, galvos skausmai ir net cistitas. Tai ypač pavojinga vaikams.

Pasipiktinimas

Bet kokio masto ar tipo nuoskaudos sukelia didelių problemų endokrininei sistemai bei skydliaukei. Labai pavojinga puoselėti nuoskaudas, nes jos gali sukelti vėžį, kepenų problemas, niežulį, hemorojų ir cistas.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *