Kokie ženklai išduoda, kad sutikote savo sielos draugą?

Ar kada nors pažinties pradžioje jautėtės taip, tarsi ką tik sutiktą žmogų pažinotumėte šimtus metų?

Kiekvienas mūsų gali sutikti giminingą dvasią. Kai kurie žmonės mano, kad tokie susitikimai yra nesaugūs, ir keliantys daug problemų ir rūpesčių.

Daugelis žmonių žino, kad mūsų gyvenime nėra nė vieno atsitiktinio susitikimo. Viskam yra savų priežasčių. Apie tai, kad sutikote savo sielos draugą, gali išduoti įvairūs ženklai, kuriuos netrukus aptarsime.

Jaučiatės taip, tarsi kitą žmogų ilgą laiką pažinotumėte

Jei tarp dviejų žmonių yra karminis ryšys, jie jausis taip, tarsi vienas kitą pažinotų daugybę metų.  Gali atrodyti, kad jie vienas kitą supranta be žodžių, ir visai nesvarbu, kiek laiko trunka jų pažintis.

Netikėta pažintis

Pažintis su sielos draugu gali būti visiškai netikėta ir atsitiktinė. Galbūt ramiai gurkšnosite arbatą, ir staiga prie jūsų prisės kitas asmuo, kuris čia atsiras tarsi iš niekur.

Abipusė trauka

Jei nuo pat pirmų susitikimo akimirkų pajuntama abipusė trauka, tai taip pat gali būti pakankamai akivaizdus ženklas, kad sutikote savo sielos draugą. Nuo pat pažinties pradžios jums yra sunku net trumpam išsiskirti.

Spartus santykių vystymasis

Jei sutikote savo sielos draugą, tikėtina, kad jūsų santykių vystymasis bus labai spartus. Vis dėlto, yra ir blogų naujienų: karminiai santykiai kartais labai greitai nutrūksta…

Chaotiški pokyčiai

Nauja pažintis gali viską apversti aukštyn kojomis. Dar ryte atrodė, kad diena yra tokia pati kaip ir visos kitos, tačiau staiga viskas pasikeičia. Tokie pokyčiai gali atnešti ne tik laimę, bet taip pat ir kančią.

Ligos ir negalavimai

Nutinka ir taip, kad po naujos pažinties žmogus ima dažniau sirgti. Taip pat jį gali kankinti nepaaiškinamas nerimas. Kad ir kaip būtų sunku, tokius santykius geriau kiek įmanoma greičiau nutraukti.

Dažnas kito žmogaus sapnavimas

Sutiktas sielos draugas gana dažnai regimas ne tik realybėje, bet taip pat ir sapnuose. Jei kitą asmenį sapnuojate kiekvieną naktį, tai gali įspėti ir apie gresiančius pavojus.

Numerologija

Karminį ryšį galite apskaičiuoti ir pagal gimimo datas.

Pavyzdžiui, jei jūs gimėte 1988-12-15, o partneris 1988-10-28, reikia susumuoti abiejų datų skaitmenis: 1+5+1+2+1+9+8+8+2+8+1+0+1+9+8+8 = 72.  Šifruosime tik paskutinįjį gauto skaičiaus skaitmenį (šiuo atveju – 2).

Nulis. Partneriams nėra jokios vilties ilgą laiką likti kartu.

Vienas. Tokie santykiai nėra karminiai – juos sieja aistra. Kai aistra pradės blėsti, pora išsiskirs.

Du. Praeituose gyvenimuose jie jau buvo susitikę, todėl partneriai vienas kitą supranta ir be žodžių.

Trys. Šiuose santykiuose moteris yra linkusi vadovauti. Jei vyrui tai tinka, pora gali ilgus metus nugyventi kartu.

Keturi.  Šiuos santykius sieja karminis ryšys, tačiau jis nėra labai stiprus.

Penki. Šie santykiai gali būti ilgalaikiai, tačiau abu partneriai turi nusiteikti, kad tam prireiks tikrai nemažai darbo.

Šeši. Tikėtina, kad ankstesniame gyvenime partneriai buvo labai artimi. Jei šie santykiai sukėlė kančias, šiame gyvenime ne viskas gali klostytis būtent taip, kaip norėtųsi.

Septyni. Partneriai vienas kitą puikiai supranta, todėl jie gali tikėtis ilgo ir darnaus gyvenimo kartu.

Aštuoni. Šis skaičius simbolizuoja begalybę. Tikėtina, kad sukurta sąjunga gyvuos amžinai.

Devyni. Nors tarp partnerių nėra karminio ryšio, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jie negali būti kartu. Viskas priklausys tik nuo jų pačių noro ir įdirbio.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.