Kokios yra didžiausios kiekvieno Zodiako ženklo ydos?

Visi žinome, kad tobulų žmonių nebūna. Kiekvienas turime kokių nors gerų bruožų ir tokių savybių, kurias kiti laiko blogomis. Kartais mes jų ir patys nepastebime bei nenorime pripažinti. Sužinokite, kokios yra didžiausios kiekvieno Zodiako ženklo ydos.

AVINAS

(03 21–04 20)

Ryžtingumas yra dorybė, tačiau Avino rankose jis tampa aštriu kalaviju, vedančiu jį per kliūtis su nesutaikomu užsispyrimu. Avinas yra tiesiog egoizmo įsikūnijimas, kai kitiems savanaudiškumas dažnai tarnauja tik kaip priemonė asmeniniams tikslams pasiekti. Po pasitikėjimo savimi priedanga slypi pavydas tiems, kurie išsiskiria savo sumanumu ir sėkme.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Tarp Jaučio ydų pirmauja užsispyrimas, toks pat nepajudinamas kaip ir jų pačių įsitikinimai. Jis nėra pasirengę toleruoti net abejonių šešėlio dėl savo požiūriu. Kitas trūkumas – šykštumas, kur net centas turi karūnos kainą. Paskolinti pinigų? Tai tarsi išpuolis prieš šventenybę.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Pagrindinė Dvynių yda – paradoksalus nenuoširdumas. Linksmumas ir bendravimas dangsto slaptas mintis ir tikrus jausmus. Jie tarsi gyvos mįslės, paliekančios pašnekovą nežinioje apie jų tikruosius ketinimus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys, nepaisant savo šilumos ir jautrumo, kenčia nuo per didelio neryžtingumo, įtarumo ir polinkio į kerštingumą. Meilė stabilumui gali lengvai peraugti į apribojimus, o pasipiktinimą jis puoselėja kaip brangią naštą, pasiruošęs ilgam tylėjimui ir kerštui pasitaikius pirmai progai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto didybė gali virsti pagrindine jo yda – pasipūtimu. Savo tikrovėje jis visada yra dėmesio centre, ir net abejonės šešėlis dėl jo didybės suvokiamas kaip įžeidimas. Jis kontroliuoja ne tik savo, bet ir tų, kuriuos įsileidžia į savo ratą, gyvenimus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Negailestingi perfekcionistai – taip galima apibūdinti Mergeles ženklo atstovus. Jų yda maniakiškas idealų siekimas, o tai gali tapti tironija kitiems. Jie yra priklausomi nuo savo iliuzinio idealo, kuris, deja, yra sunkiai pasiekiamas, visada pasirengę rasti trūkumų net ir tobuliausiuose dalykuose ir žmonėse..

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Nors Svarstyklės yra pasiryžusios siekti harmonijos ir teisingumo, tačiau pagrindine jų yda laikomas lengvabūdiškas požiūris į pareigas. Šio Zodiako ženklo atstovai meistriškai išvengia sunkių užduočių, surasdami tūkstančius pasiteisinimų. Užuot prisiėmusios atsakomybę, Svarstyklės gali apgauti, pameluoti, ko paskui, netikėtai užkluptos, nuoširdžiai nustemba.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas turi visą arsenalą ydų, kuriomis meistriškai manipuliuoja atsižvelgdamas į aplinkybes. Jo aistra pokyčiams ir romantiški nuotykiai dažnai sukelia sunkumų santykiuose. Skorpiono aistra, nors ir patraukli, gali tapti triuškinančia jėga, pažeidžiančia pusiausvyrą jo meilės gyvenime.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Drąsūs ir atviri Šaulio ženklo atstovai kartais būna pernelyg impulsyvūs ir nevaržomi. Jų arogancija ir tikėjimas savo neklystamumu gali sukelti konfliktus komandoje. Nepaisant socialumo, kartais jie nenuosekliai priima sprendimus, o tai sukelia nesutarimus su kitais.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ambicijos ir darboholizmas – pagrindiniai Ožiaragio bruožai. Tačiau šią ydą lydi per didelis jų nelankstumas ir nesugebėjimas leistis į kompromisus. Noras siekti sėkmės gali sukelti nesusipratimų ir įtemptų santykių šeimoje, kur savi interesai iškeliami aukščiau bendrų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Nepriklausomas ir tiesmukas Vandenis savo laisvę iškelia aukščiau už viską. Jam būdinga tam tikra izoliacija ir nenoras įsileisti svetimų į savo vidinį pasaulį. Vandenis nesidrovi sakyti tiesą akis. Nors toks tiesumas dažnai laikomas dorybe, jis gali lemti greitą santykių baigtį.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Didžiausia Žuvų yda – jų užsispyrimas dėl savo įsitikinimų. Sunku su jomis ginčytis ir įrodyti kitą tiesą, kad ir kokia ji akivaizdi būtų, nes jos negali paleisti savo fantazijų. Žuvys, panirusios į savo svajonių pasaulį, gali būti atkakliai siekiančios įtraukti kitus ir panardinti į savo stebuklingą tikrovę.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *