Kurie Zodiako ženklai nesikrato sunkaus fizinio darbo?

Dauguma šiuolaikinių žmonių prisipažįsta, kad nori dirbti patogiomis sąlygomis, kad nereikėtų nuolat būti šaltyje ar karštyje. Jie stengiasi įgyti intelektualias profesijas ir net nesvarsto apie darbą laukuose, miškuose, tiesiog miesto gatvėse.

Net ir savo sode mažai kas mėgsta dirbti, nes tai atima daug energijos.

Tačiau yra asmenų, kuriuos traukia būtent sunkus fizinis darbas. Jie gimsta po tam tikrais Zodiako ženklais.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai jokiame darbe nemato nieko gėdingo. Jautis darys tai, ką turi daryti, jei tai padės jam pagerinti gyvenimo kokybę, palaikyti artimuosius, užtikrinti jiems patogią egzistenciją

Jautis dirbs laukuose ir tampys sunkius nešulius, jei neras kito būdo užsidirbti pinigų. Iš pradžių sakys, kad viskas blogai, kad jam sunku.

Tačiau laikui bėgant Jautis įgaus jėgų, užsigrūdins ir pradės mėgautis dėl to, kad nereikia psichiškai vargintis, kad yra galimybė nuo to pailsėti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo atstovams nėra neišsprendžiamų problemų, nėra situacijų, iš kurių nebūtų išeities. Liūtas stengsis apie save skelbti visur, pabrėžti savo pastangas, darys viską, kad atkreiptų kitų dėmesį į savo triūsą.

Jam nepatiks fizinis darbas, bet jis sugebės visiems pademonstruoti savo tvirtybę ir ištvermę, tuo pelnyti aplinkinių susižavėjimą ir pagarbą.

O pergalės Liūtui suteikia jėgų ir pasitenkinimo savimi, todėl jis ir toliau stengsis, pamažu įgaus patirties ir taps geriausiu darbininku tarp kitų.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šio Zodiako ženklo žmonių aktyvumas visada būna kitų pastebimas. Šaulys turi daug jėgų ir energijos susidoroti su įvairiomis problemomis.

Jis mielai imsis fizinio darbo, nes jam tai atrodys gera proga numalšinti emocinę įtampą, nusiraminti.

Šaulys įsitrauks į sunkų darbą. Pamažu jis supras, kad jam tai patinka ir tinka, nes leidžia pasijusti tvirtam, pajėgiam ir naudingam visuomenei. Perėjęs prie fizinio darbo, Šaulys gali visam laikui pamišti biurą. Daug judėdamas fiziškai, jis jausis sveikesnis ir žvalesnis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *