Laiminga pora

Laimingiausios poros laikosi 2-2-2 taisyklės

Kokia yra 2-2-2 taisyklė?

2-2-2 taisyklė – tai sistema, padedanti jums ir jūsų partneriui sąmoningiau leisti reguliariai kokybišką laiką kartu.

Ši sistema atsirado „Reddit“ dar 2015 m., tačiau bėgant metams ji vis labiau įsitvirtino socialinėje žiniasklaidoje, kurioje tokie influenceriai kaip Rachel Martino pasidalijo, kad ji ir jos sužadėtinis ją seka.

Sistema veikia taip:

Kas dvi savaites eikite į pasimatymą

Kas du mėnesius išvažiuokite savaitgaliui

Kas dvejus metus išvažiuokite savaitei

Nors 2-2-2 laiko juosta gali netikti kiekvienai porai (gal to per daug arba per mažai), esmė ta, kad reguliarus kokybiško laiko planavimas ir prioritetų teikimas su savo antrąja puse sustiprina jūsų santykius ir sukuria tam tikrą grafiką.

Kodėl 2-2-2 taisyklė veikia

Tikrai lengva leisti, kad kasdienis gyvenimas trukdytų skirti laiko jūsų santykiams. Be darbo, yra maisto prekių apsipirkimas, namų ruošos darbai, lankymasis sporto salėje, vizitai pas gydytojus, šeimyninių įsipareigojimų laikymasis, laiko praleidimas su draugais ir dar daugiau kasdien, kas savaitę ir kas mėnesį. (Atsiprašau, kad priminiau apie *visus dalykus*, esančius jūsų lėkštėje!) Nors dažniausiai daugumą šių dalykų darote kartu su savo partneriu, dauguma jų nebūtinai palaiko jūsų santykius.

Taisyklė 2-2-2 suteikia poroms struktūrizuotą laiko juostą ir atsakomybės jausmą, kad santykiai pirmenybę teikia net tada, kai gyvenimas yra užimtas. Kaip aš matau, jei visus kitus svarbius darbus įtraukiame į savo kalendorius, kodėl gi nesuplanavus tyčinio laiko bendravimui su partneriais?

Ypač todėl, kad tyrimai rodo, kad poros, kurios praleidžia daugiau kokybiško laiko kartu, labiau linkusios daugiau klestinčių ir pilnaverčių santykių. Taigi, nesvarbu, ar jūsų meilės kalba yra kokybiškas laikas, ar ne, negalite paneigti, kad reguliarus kokybiško laiko planavimas kartu yra naudingas.

Kaip į savo gyvenimą įtraukti 2-2-2 taisyklę

Puikus taisyklės 2-2-2 dalykas yra tai, kad ją galima pritaikyti jūsų santykiams. Taigi, jei siūlomos veiklos atlikimas kas dvi savaites/mėnesius/metus nėra realus pagal jūsų gyvenimo parametrus, galbūt pakoreguokite taisyklę iki 3-3-3 – kas tris savaites išeikite vakare, kas tris savaites išvykite savaitgaliui tris mėnesius, o atostogas kas trejus metus. Arba, jei manote, kad 2-2-2 nepakanka, pakeiskite jį į 1-1-1. Vienas žmogus komentaruose pažymėjo, kad jie daro 2-2-1 – viskas, kas tinka jūsų gyvenimui ir santykiams, yra tobula!

Be to, jei jūsų biudžetas yra ribotas ir manote, kad neįmanoma praleisti vakaro, savaitgalio ar savaitės, kad galėtumėte keliauti su savo partneriu, pabandykite būti kūrybingi tai, ką *galite* padaryti.

Vakarai gali būti nebrangūs arba nemokami, pavyzdžiui, piknikas vietinėje gamtos atrakcijoje. Atsineškite garsiakalbį muzikai ir keletui kortų žaidimų ir mėgaukitės saulėlydžiu bei žvaigždžių stebėjimu.

Jei savaitgalio kelionė už miesto neįtraukta, apsvarstykite galimybę apsistoti. Užsisakykite vietinę būsto nuomą ar viešbutį ir tyrinėkite savo miestą kaip turistas, pasirinkdami savo biudžetą atitinkančią veiklą ir pramogas.

O kad savaitės trukmės atostogos būtų įmanomos, apsvarstykite galimybę pasistatyti palapinę garbingame savo regiono gamtos parke.

Važiuokite, kad sutaupytumėte pinigų skrydžiams ir Uberiams, vėl rinkitės nebrangius ar nemokamus užsiėmimus – muziejus, pramogas lauke, vietinę gyvą muziką – ir prisiminkite su partneriu brangius prisiminimus.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *