Meilė gyvena tris metus?

Tikriausiai teko girdėti šią frazę? Ir žinote ką – aš ja netikiu. Esu tvirtai įsitikinusi, kad meilė priklauso ne nuo drauge praleisto laiko trukmės, o nuo jūsų noro, o svarbiausia – pastangų, kurias dedate, kad meilė ne tik neišgaruotų, o atvirkščiai – sulig kiekvienais metais tvirtėtų ir taptų gražesnė.

Nereikia versti kaltės laikui ir dejuoti: “Nieko nepadarysi, mes jau seniai drauge, anksčiau ar vėliau mūsų jausmai turėjo užgesti”. Neturėjo! Tiesiog jūs patys nuleidote rankas ir pasidavėte, kai tik susidūrėte su pirmosiomis problemomis. Jūs patys atsisakėte savo meilės, nutarę paieškoti ko nors naujesnio ir įdomesnio. Dėl to nereikia paskui aiškinti, kad visa tai ir taip būtų nutikę, o jūs čia visai niekuo dėti.

Taip, ne viskas priklauso tik nuo jūsų, juk jeigu partneris daugiau nenori su jumis būti ir jo meilė jau seniai užgeso – čia jau nieko nepadarysi. Bet jeigu jūs patys pradedate žvelgti į mylimą žmogų kaip į savaime suprantamą dalyką, jei patys nerodote jausmų ir nesistengiate kaip nors pradžiuginti ar maloniai nustebinti vienas kitą, tai nieko nuostabaus, kad jūsų meilė “išgyvens” netgi gerokai trumpiau nei tris metus.

SAVIUGDA IR TOBULĖJIMAS - paprastai apie psichologiją ir saviugdą

Būtina suprasti vieną dalyką: meilė kaip vynas, bėgant metams, ji tik gerėja. Tačiau tik tuo atveju, jeigu jūs mokate ją iš tiesų vertinti, o paskui mėgautis jos nuostabiu skoniu. Jei mokate ją teisingai “išlaikyti” metų metus, įveikti visas kliūtis, kurias jums parengė gyvenimas kelyje į tą didelį ir gilų jausmą – štai tada jūs būtinai iki galo pajausite, kas yra tikra meilė, galinti išgyventi ne tik daugiau nei tris metus, o visą gyvenimą.

Tai pajausti gali toli gražu ne visi, o tik tie, kurie pasirengę padirbėti su savo santykiais, visada skirti vienas kitam bent šiek tiek laiko ir dėmesio. Kurie pasirengę ieškoti kompromisų ir pasiruošę eiti iki galo kartu su mylimu žmogumi ir žino, jog drauge jie viską gali ir viskas jiems gausis, nes jiedu – viena komanda.

Dėl to, patikėkite, esmė anaiptol ne metuose, kuriuos jau praleidote drauge, o visų pirma tame, kaip elgiatės vienas su kitu, kaip vienas į kitą žvelgiate, ar esate pasiruošę dirbti savo santykių labui. Ir jeigu išties pasiruošę, jei išties vienas kitą vertinate ir saugote savyje tuos pirmuosius švelnius jausmus partneriui, tada viskas jums gausis ir jokios trijų, penkių ar dvidešimt penkių metų ribos jūsų daugiau nebaugins. Tiesiog nuoširdžiai mylėkite ir tausokite vienas kitą.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *