Mes nesirenkame ką mylėti?

Meilė – tai atsakomybė, o ne teisė

Kad išlaikytume meilę, reikia visada apie ją prisiminti, suvokiant savo atsakomybę. Tai tarsi pastoviai nešiotis krepšelyje kiaušinį ir stengtis jo nesudaužyti. Tenka visą laiką galvoti apie savo veiksmus, apie tai, kaip jie atsilieps kitam žmogui, kuris netgi trapesnis už tą kiaušinį. Jeigu esate nepasiruošęs dėti pastangų, nepasiruošęs sudėtingiems pokalbiams ir kompromisams, reiškia nesate pasiruošęs atsakomybei meilėje.

Galite kovoti už meilę, bet negalite jos priversti. Norėti – tai ne tas pats, kas mylėti. Norėti, kad kažkas jus mylėtų – tai egoizmas. Meilės esmė – atiduoti save, o ne imti kas mums reikalinga.

Meilė turi keistis, laikui bėgant

Jūs tikriausiai nevaikštote su ta pačia šukuosena 10 metų iš eilės. Galbūt vertėtų pakeisti ir jūsų bendravimo stilių. Daugelis mūsų tikisi, kad partneris bus stabilus ir pastovus, toks savotiškas ramstis, į kurį galima remtis, kol mes pačios ieškosime savęs ir išbandysime naujus dalykus. Tačiau būti pastoviu ir nesikeičiančiu visą gyvenimą neįmanoma.

Suteikite savo santykiams ir vienas kitam erdvės tobulėjimui ir permainoms. Pasitikite permainas su pasitikėjimu, o ne su nepasitenkinimu.

Jūs patys renkatės meilę

Įsimylėjimas gali atrodyti kaip nekontroliuojamas jausmas, o štai meilė yra dalykas, kurį renkamės patys. Jūs kažką jaučiate žmogui, tačiau kaip tasai jausmas įtakos jūsų gyvenimą – tai tik jūsų pačių sprendimas. Kiekvieną dieną, kiekvieną mėnesį jūs sprendžiate, ką pasirengę daryti ir ką darysite to žmogaus labui. Dėl to keliaujame į sekantį punktą:

Meilė negali praeiti

Gali praeiti jūsų noras ir pasirengimas daryti kažką vienas kito labui. Nereikia įtikinėti savęs, kad judu su partneriu tapote kitokiais, skirtingais. Jūs paprasčiausiai nustojote stengtis.

Jūs kontroliuojate meilę, o ne meilė jus

Sakoma, kad žmogus nesirenka, ką mylėti. Meilė akla. Tačiau taip nėra. Meilė – tai jūsų atsakomybė. O ką jūs pamilsite – šis dalykas priklauso nuo jūsų proto, sielos ir kūno būsenos. Jeigu turite puikią savivertę, puikiai psichologiškai jaučiatės – pamilsite teisingą žmogų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *