Metas atverti širdį meilei

*Krizės laikotarpis – tai kuomet sena realybė yra sugriauta negrįžtamai arba griūna tiesiog dabar mūsų akivaizdoje, o nauja ateitis dar nežinoma, todėl neramu – ar bus ji apskritai. Kažkas bus. O kaip bus – priklauso nuo mūsų visų.

*Tai apsivalymo laikas nuo susikaupusių per gyvenimą apnašų. Ir po jomis atsiveria tai, koks iš tiesų yra kiekvienas žmogus. Nesvarbu, kokio mastelio yra krizė – ji nuplėšia visas apnašas.

*Pamatę kitus žmones visai ne tokius, kokie jie mums atrodė, kai žvelgėme į juos per socialinę prizmę, dauguma iš mūsų nustemba ir net sutrinka: tai štai koks tu, pasirodo, iš tiesų esi…

*Tai prablaivėjimo laikas tiems, kas žiūrėjo į pasaulį per rožinius akinius. Tai iššūkių laikas kiekvienam iš mūsų. Tai laikas, kai sužinome, ką mes iš tiesų sugebame. Visomis prasmėmis.

*Tai laikas, kai kiekvienas iš mūsų turi pasirinkimo galimybę, vadovaujantis amžinomis vertybėmis. Tačiau ne kiekvienas jomis vadovaujasi. Daug kas pasirenka trumpalaikę naudą.

*Bet tamsūs laikai anksčiau ar vėliau baigiasi, ir tuomet pasaulis įvertina tai, kas įvyko: kas kokį vaidmenį atliko, ir kas ko vertas dabar, kai viskas jau praeityje.

*Svarbu atminti – pasaulio įvykiuose vienaip ar kitaip dalyvauja kiekvienas žmogus, ir kiekvieno žmogaus pasirinkimas keičia ateities trajektoriją.

*Išgyventi sunkius laikus padeda trys amžinos vertybės: Tikėjimas – kad viską įveiksime, Viltis – kad kritinėse aplinkybėse geriausios dvasinės žmonių savybės bus pažadintos ir išsklaidys tamsą, ir kad Meilė – artimiesiems, žmonijai ir gamtai visus sutelks ir suvienys bendros gerovės kūrybai.

************

Pats tamsiausias laikas prieš aušrą. Būna dienos, kai atrodo, jog visos jėgos išsekusios, visi keliai išbandyti, viskas, kas tik įmanoma, jau padaryta, ir neaišku, kur toliau judėti ir ką daryti, kad išsivaduoti iš sunkios situacijos ar aklavietės.

Tai dangaus valios išraiškos metas, kai reikia pasitikėti ir klausytis Visatos alsavimo, gyvenant toliau ir besirūpinant savimi ir artimaisiais. Tai laikas kuo plačiau atverti savo širdį meilei ir skleisti ją.

Jūsų širdies šviesa pasklis planetoje kaip radijo banga, ir atsilieps atgarsiu kitų žmonių širdyse. Ir bendras meilės ketinimas pastūmės erdvę ir laiką į naujas aukštumas.

RUVINaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *