Mitai apie santykius: nustokite jais tikėti

Šiandien papasakosime jums apie labiausiai paplitusius santykių mitus, kuriuos dažnai kartoja merginos ir apie kuriuos neretai galima paskaityti internete.

Turite susirasti savo sielos draugą

Daugeliui sielos draugo paieškos yra tarsi pasiteisinimas, kodėl jie ilgai neranda sau tinkamo partnerio arba nesugeba išlaikyti santykių. Taip yra dėl to, kad pirmiausia žmogus turi bendrauti pats su savimi, save priimti tokį, koks yra, nes tik tada jis galės sukurti gilų emocinį ryšį su kitu žmogumi bei kurti ilgus, pagarbius santykius.

Nereikėtų vengti būti vienam su savimi ar su savo mintimis. Kitas žmogus neturėtų būti skirtas tik tam, kad užpildytų erdvę ir leistų jums pabėgti nuo savęs. Taigi, pirmiausia reikėtų susitvarkyti su savimi ir, kai jausitės gerai ir patogiai būdami vieni, jums bus lengviau užmegzti ir išlaikyti santykius su kitais žmonėmis.

Saldainiai ir puokštės tik pirmaisiais mėnesiais

Dovanas gauti visuomet yra smagu, tačiau dauguma merginų skundžiasi, kad gėles ir saldainius vyrai dovanoja tik pirmaisiais draugystės mėnesiais. Tačiau šiuo atveju viskas priklauso tik nuo jūsų ir nuo jūsų komunikacijos su partneriu. Kai kuriems tokių dalykų apskritai nereikia, pas kitus dovanos savaime tęsiasi ilgus metus, o kitiems dėl to reikia pasikalbėti ir išreikšti savo poreikius bei norus.

Pavydas reiškia stiprius jausmus

Iš tiesų pavydas ir meilė neturi nė menkiausio ryšio tarpusavyje. Meilė – tai kūryba ir, svarbiausia, pasitikėjimas vienas kitu. Tuo tarpu pavydas yra susijęs su nesaugumu, traumomis ir pasitikėjimo stoka.

Kai sutiksite savo žmogų, viskas bus tobula ir be pastangų

Ar tada, kai randate mylimą darbą tikitės, kad tiesiog gulėsite, o ant jūsų kris milijonai? Tikriausiai, kad ne. Todėl lygiai taip pat ir santykiuose nereikėtų tikėtis, kad jei rasite žmogų, su kuriuo jums gera ir malonu – nereikės dėti jokių papildomų pastangų.

Norint pasiekti gerų rezultatų, visuomet reikia stengtis, todėl tam, kad santykiai išliktų sveiki ir laimingi, abi pusės turėtų į juos investuoti.

Konfliktai reiškia, kad santykiuose prastai

Iš tiesų blogiau yra tada, kai žmonės vienas su kitu nesikalba. Kitaip sakant, tyla tikrai ne visada rodo, kad viskas yra gerai. Konfliktai, nors ir ne pats maloniausias komunikacijos metodas, leidžia savo partneriui išsakyti savo jausmus ir poreikius, tačiau svarbu nepamiršti, kad taip pat reikėtų įsiklausyti ir į tai, ką sako kita pusė.

Žinoma, geriausia, jei tokie pokalbiai vyksta ne konflikto forma. Jaučiant tam tikrą nepasitenkinimą, vertėtų ramiai susėsti ir papasakoti partneriui apie tai, kas jus neramina, ir tuo metu kartu ieškoti sprendimo būdo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *