Moteris ir jos sudaužyta širdis

Moterys, kaip taisyklė, yra jautresnės ir labiau linkusios į emocinius išgyvenimus, lyginant su vyrais, jos turi net 10 kartų didesnį šansą patirti sudaužytos širdies sindromą. Tačiau, kaip rodo tyrimai, moterys lengviau atsigauna po sunkių įvykių. Skirtingai nuo vyrų, kurie dažniausiai taip ir neatsigauna po nelaimingos meilės.

Moterys, kurių širdis buvo sudaužyta, linkusios išgyventi tiesiog drastiškus emocinius pokyčius, pasineria į gilų liūdesį ir depresiją. Reikia laiko nuo viso to atsigauti. Norint įveikti sielvartą, reikia sutikti daug žmonių, nuoširdžiai pasikalbėti ir kantriai išklausyti. Moterys iš visų jėgų stengiasi sukaupti energijos, kad išgyventų blogiausius gyvenimo laikus.

Kai jūsų širdis sudaužyta, galite jaustis taip, tarsi kristumėte į gilią bedugnę. Ir šiuo atveju išties verta kristi! Leiskite savo kūnui nusileisti į pačią gelmę, kadangi viskas, ko šiuo atveju iš jūsų nori visata – kad kristumėte. Niekada nesipriešinkite gravitacijai.

Prastos savijautos ir skausmo neįmanoma atsikratyti bėgimu nuo problemų ar jų ignoravimu. Būtina pažvelgti bėdai į akis, išgyventi visą skausmą. Niekada jo neignoruokite. Pajuskite skausmą, tarytum gertumėte vaistus, iš pradžių karčius ir pasibjaurėtinus, tačiau jūs juk žinote, kad išgėrus vaistų, laikui bėgant, savijauta pagerėja.

Pirmas dalykas, kurį turite priimti – pačią save.

Nes kai pamatysite, kad jūsų santykiai kartu su širdimi pavirto griuvėsiais, iškils visiškai natūralus klausimas – kas su jumis negerai? Ko trūksta jūsų sielai? Galbūt kai kurios iš jūsų ims kaltinti dėl visko, kas atsitiko, save. Tačiau būtina turėti galvoje, kad svarbu ne tik tai, kas teisus, ar neteisus.

Teisinga ar neteisinga – šiuo momentu tai neturi jokios reikšmės. Paprasčiausiai paleiskite visa tai.

Šiuo momentu jums nesvarbu išsiaiškinti, kas teisus ir kas neteisus. Svarbiausia dabar yra ne įklimpti į savianalizę, kapstymąsi savyje. Dabar kur kas svarbiau susikoncentruoti į tas pamokas, kurias galima gauti iš ištikusios problemos. Ir panaudoti tas pamokas savęs tobulinimui.

Priimkite save, žmogų, kuriam buvo suteiktas skausmas, priimkite savo netobulumą, o paskui atleiskite sau už visus savo teigiamus ir neigiamus bruožus. Mylėkite save.

Darykite tai, kas teikia jums džiaugsmą.

Sugrįžkite prie knygų, jei mėgstate skaityti, sugrįžkite į sodą, jei mėgstate sodininkauti, arba pakvieskite drauges paprasčiausiai paplepėti mėgstamoje kavinukėje. Darykite viską, kas leidžia pasijausti gerai, kas teikia malonumą. Jeigu reikia, ištrinkite iš socialinių tinklų visų įmanomų formų objektus, įskaitant kontaktus, nuotraukas, susirašinėjimus, galite apskritai išsitrinti savo paskyrą. Padarykite tai! Tai viso labo etapai, kuriuos jums reikia įveikti. Ir čia viskas labai individualu, galbūt jūs surasite nuosavą būdą susigrąžinti laimės jausmą.

Galų gale visi nestabilūs jausmai ir emocijos, visa tai, kas užplūsta, sudužus širdžiai, išgis. Tam gali prireikti kelių dienų, mėnesių, gal net metų. Kiekvienas žmogus turi savo kelią ir savo laiką.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *