Moters įtaka vyrui

Kokia moters įtaka vyrui? Kodėl vieni vyrai klesti poroje ir pasiekia maksimalius rezultatus socialinėse sferose, o kiti užgęsta, ieško būdų pasprukti nuo atsakomybės ir realaus gyvenimo? Santykiai, žinoma, tam ir kuriami, kad du žmonės drauge augtų. Išsiaiškinkime, kokią įtaką moterys daro vyrams, kaip padeda jiems augti, kokiais veiksmais gniuždo jų siekius ir valią.

Vyras – kaip augalo ūglys: kokiose sąlygose auga, pasodintas, toks ir augalas iš jo išeis. Jeigu jaunam medeliui sukursime palankias sąlygas, užaugs prašmatnus medis, dovanojantis aplinkiniams viską, ką gali. Medis gali būti galingas, gražus, gali džiuginti visus aplinkui pačiu savo egzistavimu. Taip kaip ir vyras: jeigu jį myli, vertina, gerbia – jis tampa sėkmingas, laimingas, stiprus, geras.

Sukurti pasaulį, kuriame vyras atsiskleis, gali tik moteris. Daugiausiai nuo moters priklauso, koks užaugs vyras. Mama padeda būsimam vyrui atsistoti ant kojų, sutvirtėti ir jau toliau, su mylima moterimi, vyras atsiskleidžia ir pradeda duoti pasauliui viską, kuo buvo pats užpildytas. Jeigu vyrą nuo mažens gaubė moteriška šiluma ir rūpestis, jis skleis į pasaulį gėrį, meilę, šviesą. Jeigu augs motinos nuoskaudose, pykčiuose, pretenzijose, tai ir užaugs būtybė, užpildyta būtent tuo negatyvu, ir būtent tai jis paskui transliuos visam pasauliui. Pagal tai, koks prieš jus stovi vyras, pagal tai, ką jis duoda pasauliui, galima labai lengvai suprasti, ką jam pačiam duoda greta jo esanti moteris.

Moteris, žinoma, ne burtininkė ir negali atskleisti vyriškyje to, ko jis neturi iš prigimties, tačiau įgimto potencialo realizavimas daugiausiai priklauso būtent nuo jos. Ne iš kiekvienos sėklos užaugs aukštas ir tvirtas ąžuolas, tačiau nuo jo augimo sąlygų labai daug priklauso, ar tai bus pilnavertis medis, ar išsikraipęs krūmokšnis.

Daug moterų sako, kad išvaizda vyrui ne pats svarbiausias dalykas, kur kas svarbiau patikimumas, gerumas, rūpestingumas. Tačiau labai mažai moterų suvokia, kad būtent nuo jų elgesio priklauso vyriškų savybių, kurios mums taip svarbios, pasireiškimas.

Vyrui labai svarbu, kaip jis jaučiasi greta moters. Vyrui nebūtina, kad jo moteris būtų pati gražiausia, pati protingiausia ar sėkmingiausia, vyrui kur kas svarbiau, kuo jis jaučiasi, būdamas su ja. Tikra moteris dovanoja vyrui ne tik save, savo laiką, kūną, pasiekimus, ji dovanoja dar ir tą ypatingą būseną. Trumpiau tariant, moteris, kurios dėka vyras jaučia tą būseną – visada bus mylima. Vyruose ta būsena įsijungia, kai jie jaučia moters meilę, pagarbą, jaučia, kad ji mėgaujasi jo buvimu, ištirpsta jame. Vyras visada sieks būtent šios moters, sieks padaryti jos labui viską, ką tik pajėgs. Taip pat labai svarbu, kad moteris būtų pakanti vyro trūkumams: nustebsite, kokiu stebuklingu būdu vyras nustoja pastebėti pačios moters trūkumus, laikydamas jas nereikšmingais menkniekiais.

Ką gi pažadina tikra moteris savo vyriškyje? Ką pasėsi, tą ir pjausi. Jeigu moteriai svarbūs vyro gyvybiniai interesai, jis tampa neregėtai energingu žmogumi ir labai daug pasieks. Ir ši energija augs sulig kiekvienu nauju pasiektu tikslu. O jeigu moteris įsitikinusi, kad jo interesai – niekai, kvailystės, ji užblokuoja vyrui visas galimybes siekti tikslų. Vyras arba atsisakys savo interesų vardan moters ir taps nelaimingas, arba nustos jais su moterimi dalintis, užsidarys savyje.

Jei moteris nesipriešina vyro valiai, jis tampa protingesnis, brandesnis, pradeda jausti atsakomybę už savo moterį, save, šeimą. O jeigu moteris siekia pajungti vyrą savo valiai ar ginčija jo sprendimus, jo jėgos nukreipiamos ne problemoms spręsti, o bandymams suprasti, ko ji iš jo nori ir kam to reikia. Vyras gali prarasti pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis. Galiausiai pavirs visišku skuduru ir apskritai nustos ką nors daryti, ko nors siekti.

Jei moteris sukuria jaukumą namuose, vyras skuba sugrįžti į tokius namus, pas tokią moterį, siekia iš visų jėgų pagausinti visa tai, ką sukūrė moteris. Bet kokiam žmogui tokioje situacijoje pagerėja bendra savijauta: atmintis, logika, vyras tampa psichologiškai stabilus ir atsparus, galiausiai, pasikeičia netgi jo statusas visuomenėje. O jei moteris neduoda vyrui ramybės savo nepasitenkinimu, susierzinimu, pretenzijomis, vyras tampa agresyvus, užsisklendęs, jam dingsta bet koks noras kuo nors užsiimti, o jei ir užsiima, tai tik tam, kad nuo jo atsikabintų. Tokioje atmosferoje prasideda problemos darbe, kas galiausiai atsilieps šeimos finansams ir karjerai.

Viskam reikia laiko, savaime suprantama. Neįmanoma per vieną dieną pastatyti puikaus namo, užauginti gero sūnaus ir pasodinti galingo medžio. Tas pats ir santykiuose – reikia laiko. Kvaila būtų sakyti: štai šiandien visą dieną pabuvau tikra moterimi, o jis nė lašo nepasikeitė. Arba: aš jau savaitę esu tikras švelnumo, grožio ir rūpestingumo įsikūnijimas, o jis net nesiruošia tapti tikru vyru.

Tikra moterimi netampama per vieną dieną, savaitę, mėnesį. Tikra moteris – tai visam likusiam gyvenimui.

Kad ir kaip bebūtų, kiekvienas yra pats už save atsakingas, o žmonės, esantys greta mūsų, tik padeda mums atsiskleisti ir tapti laimingais. Arba pavirsti kažkuo visiškai blankiu ir apgailėtinu.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *