Moterų tipai, kurių nereikia pavyduliauti savo vyrui

Originalas

Daugiau kaip 80 procentų moterų yra pakankamai pavydžios. Nėra nė vienos silpnosios lyties atstovės, kuri galėtų pasakyti, jog gyvenime savo mylimajam nėra surengusi netgi pačios mažiausios pavydo scenos. Reikia pasakyti, kad pavyduliauti nėra blogai, greičiau atvirkščiai. Tai reiškia, kad nesate abejinga savo partneriui ir bijote jį prarasti.

Tačiau kai kada pavydas tampa chronišku ir sutrikdo psichiką. Iš esmės šitoks pavydas kyla moterims, kurias:

1. slegia menka savivertė ir įvairiausi kompleksai. Tokie žmonės negali patikėti, kad partnerio jausmai jiems yra nuoširdūs ir tikri. Jei moteris visiškai savimi pasitiki, žino, kad yra graži ir daug pasiekusi, tai jai ir į galvą nešaus mintis, kad vyras surado už ją geresnę;

2. kankina nerimas, kad vyrai susiras meilužę, nes jos pačios kažkada buvo neištikimos;

3. aplanko vaikystėje matytas netikęs tėvų santykių modelis. Mergaitė gerai prisimena, kaip mama pavydėjo tėvui ir iškeldavo skandalą vidury gatvės, jei tik šis žvilgtelėdavo į praeinančią moterį.

Tačiau, tikrai, neverta eikvoti jėgų ir nervų pavydint savo vyro kiekvienai moteriškos lyties atstovei, vos tik ši prisiartina prie jo arčiau nei per du metrus. Tikėtina, kad jūsų mylimasis beveik niekada neišduos jūsų su šiomis moterimis.

Vyro viršininkė

Sunku išlydėti savo vyrą į darbą, žinant, kad jo viršininkė yra seksualumo įsikūnijimas. Griežtas, kūno linijas išryškinantis kostiumėlis, aukštakulniai ir iššaukiantis valdingas elgesys – koks vyras atsispirtų tokiai damai? Štai jums ir atsakymas: jeigu jūsų vyras turi nors šiek tiek proto, tai jis nevertins savo viršininkės kaip moters, su kuria galima nusidėti. Jis gerai žino, kuo tai galėtų baigtis. Jei kas nors vyks ne taip kaip reikia ir valdingoji dama jausis nepatenkinta, tuomet vyras praras darbą, šeimą ir gerą reputaciją, dėl kurios ilgai ir sunkiai dirbo.

Pagalvokite pačios, ar vyrams reikia tokių problemų?

Tuo labiau, kad veiklios moterys retai užmezga santykius su žemesnio statuso vyrais.

Pardavėja arba padavėja

Jūsų vyras gali joms šypsotis ar mirksėti, bet jos jam tuo pačiu neatsakys. Jeigu padavėjų ar pardavėjų darbo vietos yra ten, kur jūs dažnokai lankotės su savo vyru, jos žino, kad jis užimtas.

Todėl merginos, kurios dirba jūsų reguliariai lankomuose klubuose, restoranuose, parduotuvėse ir kavinėse, vengs rodyti dėmesį jūsų vyrui.

Bet imkime ir įsivaizduokime, kad jūsų vyras užmezgė romaną su pardavėja, dirbančia parduotuvėje, netoli nuo jūsų namų. Jūs kiekvieną dieną ten atbėgate su chalatu ir šlepetėmis, kad nusipirktumėte, pavyzdžiui, duonos. Neabejotinai, ši pardavėja žinos, kad jos žvilgsnį patraukęs žavus vyras yra vedęs, o jūs esate jo žmona. Tačiau jeigu pardavėja bus užmezgusi romaną su jūsų vyru?

Savo mimika, gestais ir elgesiu ji nesąmoningai parodys, kad kažkuo yra prasikaltusi. Jūs imsite įtarti kažką negero ir bandysite rasti atsakymą.

Jeigu vyras staiga atsivers ir viską prisipažins? Tada jūs tikrai žinosite, kur rasti meilužę ir galėsite surengti skandalą. Be kita ko, jums patogiu metu. Pardavėjai tokia situacija būtų labai nemaloni ir rizikinga. Taigi, jums nėra dėl ko nerimauti.

Vyro bendradarbė

Tarnybiniai romanai – ne toks jau retas reiškinys. Vienok, daugelis moterų (taip pat ir vyrų) nemano, kad gera idėja. Nes jeigu asmeniniai santykiai su darbo kolega nesusiklostys, vėliau, kasdien atėjus į darbą, teks kankintis matant jo veidą. Ir ką daryti? Išeiti iš darbo? Kentėti? Bet tai taip erzina. Baisiausia, kad visi apie tai žino. Todėl tarnybiniai romanai kyla tik tuomet, kai žmonės visiškai negali suvaldyti savo jausmų ir tie jausmai yra abipusiai.

Striptizo šokėja

Striptizo šokėja, kaip ir bet kuri moteris, kuri viešai demonstruoja savo seksualumą, labai išlepinta vyrų dėmesio. Tačiau ji supranta, kad daugelis vyrų negali ir nenori jai nieko pasiūlyti, išskyrus seksą ir retus susitikimus. Bet kaip ir visos moterys ji nori, kad vyras žavėtųsi jos vidiniu pasauliu, ne tik išore.

Tuo labiau, kad už darbo zonos striptizo šokėjos nesielgia laisvai, drąsiai ir vulgariai, kaip gali atrodyti. Kasdieniniame gyvenime šios profesijos atstovės yra mielesnės ir kuklesnės. Jos nenori, kad aplinkiniai vyrai jas vadintų lengvabūdėmis ir suprastų, ką jos dirba.

Paplūdimio mergina

Kaip nepavydėti gražuolėms, į kurias paplūdimyje žvilgčioja jūsų mylimasis? Jos jaunos, apdovanotos nuostabiomis figūromis ir šviečiančiomis šypsenomis lėtai įlipa į vandenį, vėliau išlipa šlapios ir seksualios. Situacija gali pasirodyti katastrofiška, bet suimkite save į rankas. Jūsų sutuoktinis negali kelti priežasties jūsų pavydui, nes jam taip pat nepatinka būti šalia dešimties pusnuogių moterų. Vyras žino, kad nepadoru atvirai spoksoti į svetimus kūnus. Tai paprasčiausiai nepadoru. Tuomet lieka paprasčiausiai gulėti užmerktomis akimis arba grožėtis gamta.

Paplūdimys – labai atvira vieta, kur visiems viskas kaip ant delno – ir merginos puikiai mato kas su kuo deginasi. Tačiau visų svarbiausia, kad daugeliu atveju moterys į paplūdimį ateina pailsėti ir gražiai nudegti, o ne ieškoti vyrų. Bet jei paplūdimio pažintys vis tik užsimezga, tai dažniausi nutinka tarp jaunų vaikinų ir merginų.

Sekretorė

Jūsų pavydą vyro sekretorei galima suprasti. Tikriausiai, jūs ne kartą matėte filmuose, kur vedęs vyras meta šeimą, kad pradėtų naują gyvenimą su ta, kuri dar ne taip seniai buvo paprasta sekretorė. Nepamirškite, kad tai tik filmas. Realiame gyvenime beveik jokia sekretorė nekurs santykių su savo viršininku.

Šios profesijos moterys gerai žino išplitusius anekdotus apie sekretores, kurios miega su savo bosais, todėl visomis jėgoms stengiasi į tokias situacijas nepatekti. Žinoma, sekretorė gali jaustis pamaloninta būti taip arti vyresnybės, bet tai liečia tik socialinį statusą firmos hierarchijoje. Kitaip sakant, sekretorei malonu pripažinti, kad jai prieinama tai, kas neprieinama kitiems – pavyzdžiui, ji bet kuriuo metu gali nepasibeldusi įeiti į viršininko kabinetą. Taip pat ji žino daugiau nei kiti – pavyzdžiui, kad tam tikras darbuotojas šiandien bus atleistas iš darbo. Bet šituo, kaip taisyklė, jos misija ir apsiriboja. Turėti intymų ryšį su viršininku reiškia pažeminti savo statusą ir virsti banalia meiluže. Tuo labiau baisu, jei apie tai pasklis kalbos. Niekam nemalonu stebėti pašaipius bendradarbių žvilgsnius.

Lėktuvo palydovė

Ši profesija apgaubta tam tikra seksualumo aureole. Lėktuvo palydovės magiškai traukia aplinkinių vyrų žvilgsnius, vos tik pasirodo su savo firminiais drabužiais. Ir jos tai puikiai žino. Suprasdama, kad turi gundytojos statusą, lėktuvo palydovė labai išrankiai vertina vyrus ir tuo pačiu retai būna vieniša.

Paprasčiau kalbant, jeigu netikėtai nutinka reta situacija, kai jūsų vyras atsiranda šalia vienišos lėktuvo palydovės, jis niekada nesusidomės ja, bent jau todėl, kad jis jūsų sutuoktinis, bet ne jos „princas“.

Tad jūsų vyras gali kiek nori „spoksoti“ į viliojančią figūrą, netgi bandyti flirtuoti – čia jam nieko neišdegs. Jūs iš šios situacijos galite tik ironiškai pasijuokti, bet, tikrai, ne užsidekite pavydu.

Parengė Rytė PetrulytėNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *