Naudingi patarimai tiems, kurie tingi ir praranda motyvaciją

Tinginystė ir motyvacijos praradimas yra didelė daugelio žmonių problema. Net patys darbščiausi žmonės kartais praranda norą dirbti ar ką nors daryti. Atėjo laikas sužinoti, kodėl taip nutinka ir kaip su tuo kovoti.

Visą laiką išlaikyti energingą būseną – nėra lengva užduotis. Tačiau jei norite ilgiau išlikti tokios būsenos, galite tai padaryti, jei pradėsite laikytis toliau aprašytų paprastų patarimų.

Ieškokite dalykų, už kuriuos galima gauti vertingą atlygį

Mūsų psichika yra tokia, kad stengiamės ką nors pasiekti tik dėl pelno ar tam tikro malonumo. Daugelis žmonių tingi ką nors daryti, nes tam tikrų užduočių atlikimas jiems paprasčiausiai nieko neduoda.

Gali būti, kad atlygis yra, bet jūs jo paprasčiausiai nematote. Pavyzdžiui, žmogus išsprendžia problemą, bet nesuvokia, kokia ji svarbi. Taip nutinka įvairiose situacijose – kai padedame savo artimiesiems, kai atliekame tam tikras sveikatos procedūras, kai tvarkomės.

Atlygio nebuvimu galima laikyti mažą darbo užmokestį arba tam tikras paslaugas šeimai, giminaičiams ar draugams. Vieniems žmonėms atlygis yra paprastas „ačiū“, o kitiems reikia ko nors reikšmingesnio. Pasirodo, pirmiausia turėtumėte tiksliai išanalizuoti, ką darote ir ką už tai gaunate. Kad būtumėte mažiau tingūs, turėtumėte rinktis svarbiausius dalykus, kurie suteiks jums svarbios veiklos. Taip padidės jūsų motyvacija ir dings noras nieko neveikti.

Padidinkite pasitikėjimą savimi

Nepasitikintys savimi žmonės turi labai silpną biologinį lauką ir neturi daug energijos ar motyvacijos. Jie mano, kad nieko negali padaryti, kad jiems nepavyksta, todėl nenori nieko daryti. Tai visiškai akivaizdu, nes jei stipriam ir savimi pasitikinčiam žmogui pasakysite, kad jis negali ko nors pasiekti, jis bandys tai paneigti. Silpnas žmogus tuos žodžius priims kaip tikrovę.

Jei praradote tikėjimą savimi, galite jį susigrąžinti atlikdami penkis paprastus kasdienius pratimus. Kai tik pradėsite juos atlikinėti, pastebėsite teigiamą skirtumą.

Pasirūpinkite savo sveikata

Motyvacija ir pergalė prieš tinginystę pirmiausia ateina tiems, kurie fiziškai jaučiasi gerai. Gali būti, kad ir jūs, ir dauguma kitų žmonių turi problemų dėl tinginystės, nes yra fiziškai silpni. Pavyzdžiui, kas nors turi daug žalingų įpročių arba tiesiog nepakankamai miega.

Pasistenkite pakoreguoti mitybą, mankštinkitės ir daugiau vaikščiokite. Tuomet turėsite noro dirbti ir daryti naujus dalykus, nes turėsite jėgų. Laiku gydykitės ligas ir eikite pas gydytoją pasitikrinti.

Poilsis

Tinginystė ir motyvacijos praradimas taip pat būdingi darboholikams. Kiekvienas turėtų turėti galimybę atsipūsti po dienos darbų, pailsėti pasibaigus darbo savaitei ir porą kartų per metus išeiti atostogų. Priešingu atveju, atsiranda emocinis ir energetinis perdegimas bei nuovargis. Kai esame pavargę ir išsekę, ne tik nenorime dirbti, bet ir daryti tai, ką mėgstame.

Kai nepailsime, mūsų čakros užsidaro, sutrinka energijos apykaita. Kūnas pradeda blogai funkcionuoti, o mintys keičiasi iš teigiamų į neigiamas. Niekada nepamirškite sveiko miego svarbos.

Pakeiskite aplinką

Tinginystę dažnai lemia toksiški žmonės, kurie nuolat kartoja, kad kažko negalite padaryti. Jie tempia jus žemyn, bet jie ne visada turi pasakyti ką nors nemalonaus. Užtenka nieko nesakyti, nes mums visiems kartais reikia padrąsinimo žodžių. Jei giminaitis, draugas ar pažįstamas gali tik kritikuoti ir nurodyti trūkumus, turėtumėte su tokiais žmonėmis išsiskirti arba kuo greičiau nustoti jų klausytis.

Tinginystę taip pat gali sukelti bendravimas su energetiniais vampyrais, žmonėmis, kurie manipuliuoja jumis ir bando pasinaudoti jūsų gerumu, užuojauta, kaltės jausmu ir pan. Anksčiau kalbėjome apie tai, kaip galite atpažinti, kad prieš jus yra vienas iš tokių žmonių. Tai padės jums sumažinti bendravimą su toksišku asmeniu, palaikyti motyvaciją ir išvengti tinginystės antplūdžio.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *