Neištikimybę galima demaskuoti iš balso

Mokslininkai teigia, kad pagal žmogaus balsą galima nustatyti jo polinkį į neištikimybę. Tokią išvadą padarė Oldbright koledžo mokslininkai.

Eksperimente dalyvavo dešimtys vyrų ir moterų. Visi tyrimo dalyviai buvo europiečių rasės nevedę žmonės. Paaiškėjo, kad pusė savanorių apgaudinėjo savo partners, o likusieji buvo ištikimi. Kiekvienas bandymo proceso dalyvis turėjo suskaičiuoti iki dešimties.

Po to įrašai buvo perduoti klausytis 152 savanorių grupei. Jie turėjo nustatyti, kurie balsai priklauso žmonėms, apaudiėjantiems savo partnerius. Savanoriai balsus turėjo vertinti pagal 10 balų sistemą, kur vienas balas reiškė polinkio į neištikimybę nebuvimą, o dešimt – stipriausią polinkį. Mokslininkų nuostabai, savanoriai beveik tiksliai nustatė neištikimus partnerius.

„Mes nustatėme, kad dalyviai išties įvertino neištikimus partnerius kaip labiau linkusius apgaudinėti“, – teigiama tyrime.

Tiriamieji dažniausiai būtent vyrus kaltino meilės „žygdarbiais”. Moterys buvo įtaresnės ir skyrė aukštesnius balus, nei vyrai.

Pasak ekspertų, neištikimybės požymiais savanoriai laikė ekstravertams būdingas savybes, pavyzdžiui, intonacijos išraiškingumą ir pauzių nebuvimą kalboje. Neaiški vyriška kalba ir žemas balsas taip pat buvo neištikimybės ženklas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *