Nelaimingi vyrai vietoje neištikimybės turi padaryti šiuos 4 dalykus

Vyrai, jei jūs nelaimingi, bet nenorite išeiti, tai ką reikia padaryti.

Kai vyras galvoja apie neištikimybę, tikėtina, jis nelaimingas savo santykiuose, jam kažko trūksta. Dar jis gali jausti, kad nieko negali pakeisti savo santykiuose. „Jeigu tik ji…“ – dažna frazė, kurią vedę vyrai naudoja, bandydami pateisinti savo neištikimybę.

Arba skundžiasi, kad kai jie bandė, ji paprasčiausiai nesiklausė.

Galima sakyti, kad jei vyras nelaimingas santykiuose, tai tegu išeina, tačiau situacija ne visada tokia kategoriška. Ir nors abu partneriai dalyvauja tiek kuriant, tiek sprendžiant problemas, šiandien mes aptarsime, ką turi daryti vyras, kad gautų tai, ko jam trūksta santykiuose.

Taigi, vyrai, jei jūs nelaimingi, bet nenorite išeiti, štai ką reikia padaryti:

1. Tiesiai sakykite, ko norite.

Pasakykite, kas jus neramina arba ko jums trūksta santykiuose – nepriklausomai nuo atsakymo, kurį galite gauti. Jei norite kažką pakeisti, reikia įsidrąsinti ir aiškiai pranešti apie savo poreikius ir norus.

2. Prisiimkite atsakomybę už savo poelgius.

Būkite atviri ir suinteresuoti tuo, ką jūs patys galite padaryti, kad pagerintumėte jūsų santykius. Būkite pasiruošę keistis. Juk esmė ne tik jūsų partnerėje, bet ir jumyse.

3. Supraskite skirtumą tarp seksualinės traukos ir veiksmų.

Mes nepajėgūs kontroliuoti savo seksualinių jausmų. Tačiau elgtis pagal juos – pilnai mūsų kontrolėje. Nereikia sakyti „nieko negalėjau su savimi padaryti“, kad pateisintumėte neištikimybę. Tai ne pasiteisinimas. Pasiteisinimo nėra.

Jei jūs nepatenkinti pačiais santykiais ir galvojate, kad neištikimybė – tai išeitis, pagalvokite dar kartą. Spręskite problemą santykiuose, o ne ieškokite sprendimo už jų.

4. Padarykite jūsų santykius prioritetiniais.

Gal jūs priėmėte jūsų santykius kaip duotybę, o gal jūsų lūkesčiai buvo per žemi. Bet jei pastatysite jūsų santykius į pirmą vietą, galite daug sužinoti apie savo partnerę ir save.

Paprastai yra 3 pagrindinės priežastys, kodėl vyrai apgaudinėja:

1. Emocinio ryšio nebuvimas.

Kai partnerių bendravimas nesiklosto, vyras linkęs užsidaryti savyje ir ieškoti emocinio (o paskui ir fizinio) artumo nuošalyje.

2. Jis nesijaučia vertinamas.

Vyrai pražysta, kai juos giria ir jiems dėkoja, ir gęsta, kai juos kritikuoja ir kaltina.

3. Sekso nebuvimas (arba bloga jo kokybė)

Vyrams seksas – momentas, kai jie jaučiasi geidžiamais, kai jaučiasi vyrais.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *