Neprieinamos Zodiako merginos

Visos dailiosios lyties atstovės stengiasi būti neprieinamos ir paslaptingos. Merginos tiki, kad šių savybių pagalba patrauks jaunus vyrus ir sukels jų susidomėjimą. Tuo pačiu metu daugelis sugeba išlaikyti pusiausvyrą, netapti uždaromis ir laukinėmis. Tačiau yra ir merginų, kurios virsta neprieinamomis ir neprisileidžia prie savęs nieko. Jos gimsta po keliais Zodiako ženklais.

Jautis

Šio žvaigždyno damų manieros yra rafinuotos, karališkos, skiriasi nuo kitų. Jaučio ženklo atstovės gali sau leisti lengvą flirtą, gali pradėti flirtuoti su vyrais. Bet jos tai darys ne viešai, bet kai niekas jų nemato. Jos neleis vaikinui jomis rūpintis, neleis jam atsakyti tuo pačiu. Visa esmė čia ne dėl senamadiškumo ir konservatyvumo, o dėl to, kad Jaučio ženklo damos nekreipia dėmesio į smulkmenas. Jos prisileis tik tokį žmogų, dėl kurio bus tikros.

Vėžys

Šio ženklo jaunos damos neturi kompleksų, tačiau vis tiek nenori priimti komplimentų. Vėžio ženklo merginos atsisakys merginimo, neleis jaunuoliams prie jų priartėti. Taip jos elgsis dėl neryžtingumo. Per didelis atkaklumas jas išgąsdins, privers užsisklęsti savyje, atstumti visus, kam jos patinka.

Svarstyklės

Šio Zodiako žvaigždyno atstovės yra protingos ir gražios, tačiau nėra atviros. Svarstyklės nereaguoja į merginimą, nesiklauso komplimentų. Tuo pačiu jos neturi trūkumų, kompleksų. Jos tiesiog turi ledinę širdį, kurios niekas negali ištirpdyti.

Ožiaragis

Šio ženklo merginos yra pasitikinčios savimi, kiek arogantiškos. Ožiaragės visus degins savo žvilgsniu, atbaidys potencialius kavalierius, parodydamos jiems, kad yra jų neverti, nes yra kvaili. Jos retai leis kam nors priartėti prie savęs.

Su minėtų ženklų damomis niekam nebus lengva rasti bendrą kalbą, užmegzti ryšį. Vyrai turės pasistengti prie jų prieiti ir pradėti su jomis bendrauti, kad ateityje galėtų tikėtis kažko daugiau.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *