Nesėkmių periodas: 4 širdies skausmo požymiai, kurių neturėtumėte ignoruoti

Įvairios problemos apsunkina mūsų gyvenimą bei paverčia jį niūriu  ir beprasmiu. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad problemų sudėtingumas visada priklauso nuo to, kaip mes visa tai priimame. Manoma, kad po didelių nesėkmių anksčiau ar vėliau nusišypso sėkmė, todėl svarbu neprarasti optimizmo. Jei leidžiame širdies skausmui įsisenėti, tokiu būdu galime pritraukti dar daugiau nesėkmių, todėl bioenergetikos specialistai pataria neleisti, kad taip nutiktų.

Kodėl kartais taip nesiseka?

Nesėkmių virtinė atsiranda dėl emocinių ir energetinių problemų. Pasaulyje esame svečiai, kurie privalo gyventi pagal Visatos dėsnius. Žmogaus laimė yra tiesiogiai susijusi su jo dvasingumu. Žmogus, kuris ignoruoja vidines problemas ir nesiekia tobulėti, yra tiesiog pasmerktas nesėkmei.

Mums svarbu gyventi darnoje su pasauliu ir aplinkiniais, turime pamiršti savanaudiškumą, neapykantą ir pavydą. Įvairių problemų priežastis dažniausiai yra mūsų pačių neigiamos nuostatos, baimės ir sąmonės blokai. Išspręsti sudėtingas problemas bus kur kas paprasčiau, jei pasirinksite tobulėjimo ir dvasinio apsivalymo kelią.

Žinoma, kartais nesėkmių priežastimi gali tapti ir neigiama išorinė įtaka. Juodas pavydas, raganavimas, prakeiksmai ar nužiūrėjimas taip pat gali tapti jūsų nelaimių priežastimi. Būtent todėl vertėtų rinktis dvasines praktikas, kurios padės susikurti nematomą apsaugos skydą. Praktikos, kuriomis siekiama atsikratyti vidinių blokų ir išgydyti dvasines žaizdas, teigiamai paveiks likimą ir sustiprins aurą.

Kokių širdies skausmo požymių nereikėtų ignoruoti?

Neviltis. Tai verčia abejoti savimi: dažnai galvojama apie tai, ko neįmanoma pakeisti. Prarastas tikėjimas nebeleidžia į problemas žvelgti pozityviai.

Nesaugumas. Žmogus, kurį nuolat persekioja nelaimės, gali bandyti išsilieti ant kitų žmonių. Jis jaučiasi nesaugus, todėl neranda sau vietos. Jam gali padėti artimųjų palaikymas.

Vienatvė ir pasipiktinimas pasauliu. Žmogus jaučiasi vienišas, jis jautriai reaguoja į įvairias replikas ir juokelius, aplinkiniai jį nuolat piktina. Būtent todėl jis nori dar labiau nuo visko atsiriboti, tačiau tuomet jis jaučiasi dar vienišesnis.

Tuštuma. Gyvenimo džiaugsmo praradimas dažniausiai reiškia, kad šiuo metu jame nevyksta nieko naujo. Žmogus jaučiasi menkavertis, jį nuolatos kankina negatyvios mintys. Tokiu atveju yra svarbu susivokti savo jausmuose, todėl kasdien rekomenduojama savo mintis užrašyti ant popieriaus lapo.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *