Nesudėtingi būdai pagerinti savo finansinę situaciją

Nors kiekvieno žmogaus finansinė padėtis skiriasi nuo kitų, tačiau egzistuoja baziniai principai, kaip įvesti tvarką piniginiuose reikaluose.

Šie principai gali būti naudingi bet kurioje situacijoje, nepriklausomai nuo gaunamų pajamų, turimų kreditų ir kitų dalykų.

1. Patys kurkite savo sėkmę.

Kaip žinome, sėkmė dažniausiai atsiranda tada, kai jūsų pasirengimas jai sutampa su palankiomis galimybėmis, kurias nulemia išoriniai veiksniai.

Likimas mums meiliai šypsosi tuo momentu, kai mūsų vidinis pasirengimas susiduria su palankiomis (išorinėmis) aplinkybėmis.

Tad išeina, kad kiekvienas iš mūsų yra pajėgus pats padidinti savo sėkmę. Tai tik planingo mokymosi ir dėmesingo aplinkui vykstančių įvykių sekimo klausimas.

2. Darbų, kuriuos būtina padaryti, sąrašas niekada nesibaigia.

Šį faktą reikia suprasti ir priimti. Kaip ir tai,kad mūsų laikas ir energija yra neįkainojami, ir kad juos reikia bet kokia kaina saugoti ir ginti, kad neištuštėtume.

Vien laiko vadyba čia visko neišspręs. Todėl mes turime negailestingai atmesti (atšaukti, atsisakyti, deleguoti) viską, kas neatitinka mūsų svarbiausių prioritetų.

3. Sunkus pasirinkimas = lengvas gyvenimas. Lengvas pasirinkimas = sunkus gyvenimas.

Kartais pasitaiko tokių momentų, kai reikia būti nepaprastai drąsiems ir maksimaliai pakantiems laikinam diskomfortui. Tai yra, nepasitenkinti lengvai prieinamais mažmožiais, o siekti didelių vertingų tikslų.

Milijonieriai patiria tokias pat problemas kaip ir mes visi. Skirtumas tik tas, kad jie turi pinigų pavesti kitiems spręsti jų problemas. O kol mes pinigų neturime, tenka viską daryti patiems, atsižvelgiant į 1 ir 2 punktą.

4. Išsivalykite savo gyvenimą nuo šlamšto.

Pirmiausia kalbame apie mentalinį šiukšlyną galvoje.

Lemiamas momentas finansinių reikalų tvarkyme bus kruopščiai apsvarstytas ir parengtas asmeninis finansinis planas.

Reikia suprasti:

a) Kur judame, koks paskirties taškas?

b) Kas mums trukdo tai padaryti, kokios problemos ir kliūtys?

c) Ką reikia išmesti iš to, kas mums ne pagal jėgas ir nepatinka daryti?

5. Investuokite į žmones, o ne į daiktus.

Artimiausiomis dienomis pasistenkite sutelkti dėmesį į tai, kaip ir su kuo jūs leidžiate laiką.

Bendravimas su kai kuriais žmonėmis mus tiesiog pakylėja į viršų. Tačiau pasitaiko tokių energinių vampyrų, su kuriais pabendravę pasijuntame prislėgti ir išsunkti.

Didinkite bendravimo laiką su pirmaisiais ir sumažinkite iki minimumo su antraisiais.

Pradėkite keisti situaciją nuo mažų dalykų, tačiau veikite nuosekliai ir reguliariai. Jūs tikrai galite pakeisti savo finansinę padėtį, jei ne dėl savęs, tai bent dėl savo artimųjų.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *