Pačią gražiausią moterį turi tas vyras, kuris ją nuoširdžiai myli ir tausoja

Kaip dažnai tenka matyti, jog santykiuose su vienu vyru moteris tiesiog švyti ir žydi, skleidžia aplink save laimę, gerumą ir meilę. O su kitu – viskas atvirkščiai: nuvysta tiesiog akyse, visas jos grožis tarsi užgesta, drauge su jos žvilgsniu. O viskas dėl to, kad su vienu vyru ji jaučiasi laiminga ir išties trokštama bei mylima, o su kitu – ne.

Taip pat galima pastebėti, kad vyrai dažniausiai žvalgosi būtent į tokias išties laimingas ir savimi pasitikinčias moteris, kurios jau turi mylimą vyriškį. Ir netgi jeigu jau žino, kad ši moteris užimta, vis tiek negali ramiai pro ją praeiti.

Visa tokios moters grožio paslaptis slypi tame, kad ji paprasčiausiai žino, jog yra mylima, išties reikalinga, yra tikra, jog ji išties patinka savo mylimam žmogui, juk jis demonstruoja tai kiekvieną dieną. Būtent to dėka ji ir atrodo tokia geidžiama, patraukli jau ne vien mylimajam, bet ir aplinkiniams.

Dėl to, mieli vyriškiai, jei pamatėte laimingą, gražią, puošnią moterį, o greta jos tokį pat savimi pasitikintį vyrą, neverta jam pavydėti ir svarstyti “už ką jam tokia laimė?” Jeigu jums atrodo, kad kažkieno moteris laimingesnė ir gražesnė negu jūsiškė, geriau pagalvokite, ką jūs nuveikėte, kad jūsų moteris jaustųsi išties laiminga ir gražia.

Kad ji išties pasijaustų mylima moterimi greta jūsų. Kaip seniai jūs, pavyzdžiui, padovanojote jai gėlių ar bent jau tarstelėjote komplimentą? Kaip seniai suorganizavote jai romantišką pasimatymą, tokį, į kokius ją kvietėte dar tada, kai tik susipažinote? Tiesiog pagalvokite apie tai.

Užuot pradėję lyginti saviškę su kitomis ir liūdnai lingavę galvą, jog jūsų “puselė” kažkaip nelabai švyti ir neatrodo tokia laiminga, geriau paprasčiausiai pasakykite jai ar padarykite kažką išties malonaus ir tada patys pamatysite, kaip ji vėl nušvis. Galite manimi patikėti.

Taip, žinoma, jums gali atrodyti, kad kaimyno ir žolė visada žalesnė, ir žmona gražesnė bei geresnė, bet visa tai tik dėl to, kad kaimynas žino, kaip teisingai ta žole, kaip ir žmona reikia rūpintis. Ir kad tuo užsiimti reikia kiekvieną dieną.

Kaip matote, viskas jūsų rankose. Sėkmės!

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *