Palaikyti vyrą ir jo gailėti – du visiškai skirtingi dalykai

Moterys paprastai labai geros, linkusios užjausti ir tai, iš esmės, yra puiku, išskyrus tuos atvejus, kai kalba eina ne šiaip apie sugebėjimą gailėti, o būtent apie vyro palaikymą. Bėda ta, kad moteriškas gailėjimas paverčia vyrą ištižusiu, atima iš jo aktyvumą ir energingumą.

Kai vyras mato, jog moteris pastoviai jo gaili, laikui bėgant jis paprasčiausiai suverčia jai visas savo vyriškas pareigas, o paskui apskritai nustoja matyti joje mylimą moterį. Ir nieko nuostabaus. Iš jūsų gailesčio nebus naudos nei jums, nei, tuo labiau, jūsų vyrui.

Ko nepasakysi apie moterišką palaikymą, nuoširdų moters tikėjimą savo vyriškiu. Šis jausmas priešingai – motyvuoja vyrą, įkvepia dideliems darbams. Vyras supranta, kad turi patikimą palaikymą, mylimą žmogų, kuris juo taip tiki. Būtent dėl to atsiranda noras dar labiau stengtis, juk jis nenori jūsų nuvilti…

Kaip atskirti gailėjimą nuo palaikymo? Viskas labai paprasta.

Štai jūs “įjungiate” savyje mamytę, kuri sako: “Nepergyvenk, mano geruti, vargšeli tu mano, vargšeli… Jie visi negeri, tik tu vienas pas mane geras… Aš tau padėsiu, viską, ką reikia, pati padarysiu – tu tik dėl nieko nesijaudink”… Štai čia yra vyro gailėjimas, kuriuo sustabdome jo vystymąsi, savarankiškumą, sunaikiname stiprų ir savimi pasitikintį vyriškį.

O štai iškyla kokia nors problema ir jūs sakote savo vyriškiui: “Aš suprantu, dabar išgyveni nelengvą periodą, bet žinau, kad su visu tuo susidorosi. Tu juk protingas ir stiprus vyrukas, o aš visada būsiu greta ir kad ir kas atsitiktų, tikėsiu tavimi ir tave palaikysiu. Turėk tai galvoje”. Štai čia – savo vyriškio palaikymas. Tokiais žodžiais jūs aktyvuojate jo vyrišką potencialą.

Paprasčiau tariant, padedate jam vystytis ir tobulėti – kaip savarankiškai ir savimi pasitikinčiai asmenybei, kuri žino, kaip spręsti savo problemas. O iš mylimos moters vyrui daugiau nieko ir nereikia, kaip tik begalinio tikėjimo juo ir nuoširdaus palaikymo, kurį jis visada jaus.

Dėl to, mielosios moterys, palaikykite ir motyvuokite savo vyriškius teisingai. Tikėkite jais, o ne šiaip amžinai gailėkite, kaip mamytė gaili mažo sūnelio. Nesistenkite visko daryti už juos, tai geruoju nesibaigs – nei jam, nei jums. Tiesiog turėkite galvoje, kad palaikyti vyrą ir jo galėti – visiškai skirtingi dalykai. Dėl to būkite atidžios. Sėkmės.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *