Paprastos ilgų ir tvirtų santykių taisyklės

Kaip ilguose santykiuose išsaugoti šilumą, tarpusavio pagarbą ir svarbiausia – meilę? Reikia turėti galvoje kelias paprastas taisykles, kurios padės jausmams neužgesti. Padarykime savo santykius tvirtesniais.

Atsakomybė

Jei norite, kad santykiai būtų ryškūs, ilgalaikiai, turite išmokti suvokti savo pareigas ir atsakomybę.

Pirma. Reikia išmokti suvokti tuos dalykus, kurie santykiuose iššaukia disharmoniją. Tarkime, vyras buvo neištikimas žmonai. Pasąmoningai jis supranta, kad jį galiausiai demaskuos, kad jo elgesio detalės išplauks į paviršių. Geriausias sprendimas šioje situacijoje – prisipažinimas ir atgaila. Šitokiu būdu pasekmės santykiams bus ne tokios skausmingos nei tuo atveju, jei vyras prisipažintų tik tada, kai jį jau prirėmė prie sienos.

Antra. Nereikia prisiimti atsakomybės už tai, ko negalite kontroliuoti. Pavyzdys – pažadas mylėti amžinai. Jis neišpildomas. Gyvenime yra tokių momentų, kai jūs net patys savęs nemylite. Meilė – tai paslaptis. Ji negali būti pavaldi jūsų valiai. Šiuo atveju geriau pasakyti, ką jaučiate šiuo konkrečiu momentu.

Dalinkitės išgyvenimais, mintimis, jausmais

Jei norite išsaugoti santykius, reikia išmokti paversti savo emocijas skaidriomis. Kad tarp jūsų dviejų atsirastų tasai artumas, toks būtinas santykiuose, būtina pašalinti visas kliūtis iš pokalbių, kalbėti vienas kitam tik tiesą apie viską: jausmus, reikalus, svajones.

Venkite kaltės jausmo

Išmokite vengti kaltės jausmo ir nepagrįstos kritikos. Psichologai rekomenduoja transformuoti frazę „Kodėl tu vėl taip padarei?” į „O ką aš pats/pati padariau, kad antroji pusė daugiau taip nesielgtų?”

Susikoncentruokite į kūrybą

Sukoncentruokite savo potencialą ne vien į antrąją pusę, bet ir į ką nors kūrybiško. Dažnai porose žmonės koncentruojasi į pastangas pakeisti kokius nors savo antrosios pusės bruožus, kurie labiausiai nepatinka ir erzina. Labai gaila, tačiau tokie veiksmai teigiamų rezultatų neduoda ir duoti negali, dažniausiai jie sukelia „remontuojamam” žmogui susierzinimą ir galiausiai viskas labai blogai baigiasi.

Pamėginkite eikvoti tą energiją savo kūrybinio potencialo realizavimui. Patikėkite, po to daugybė dalykų, kurie jus erzino partneryje, pasirodys ne tokie jau baisūs.

Kalbėkite

Daugiau kalbėkite apie tai, kas jums nepatinka santykiuose (tik nenusiriskite į abipusius priekaištus ir pretenzijas), tačiau nepamirškite pranešti ir apie tai, kas jums patinka.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *