Patys sąžiningiausi santykiai

Jūsų gyvenime įvyko ilgai lauktas įvykis – pagaliau sutikote savo likimą, savo žmogų. Kad santykiai nuo pat pradžių būtų sąžiningi, laikykitės penkių paprastų taisyklių, ir jūsų sąjunga bus stipri, o laimė – ilgalaikė.

Nepersistenkite, siekdami padaryti pirmąjį įspūdį

Saldainių-puokščių laikotarpis santykių pradžioje ne tik pažadina drugelius pilve, bet ir suformuoja tam tikrus elgesio modelius bei ribas. Šios ribos ir modeliai yra labai stabilūs, jie nulems tolesnį santykių vystymosi kelią.

Pavyzdžiui, įsimylėjusi mergina santykių pradžioje stengiasi įtikti savo partneriui viskuo, kuo tik įmanoma: gamina sudėtingus gurmaniškus patiekalus, palaiko nepriekaištingą tvarką namuose, lygina vyriškiui marškinius ir t.t., nors, atvirai pasakius, maisto gaminimas ir namų ruoša – visai ne tie dalykai apie kuriuos ji svajoja, ir ateityje ji tuo užsiimti neketina.

Bet jeigu ji pati save šitaip pateikė, jeigu pati iš pat pradžių suformavo tokį elgesio modelį, tai vėliau bus ganėtinai sunku ką nors pakeisti. Todėl nuo pat pradžių pasistenkite elgtis kuo natūraliau, kad vėliau netektų klausytis jums skirtų priekaištų. Ribų perkėlimas ir elgesio modelių keitimas – labai skausmingas procesas, o neretai jis apskritai neįmanomas.

Neatidėliokite principinių klausimų sprendimo

Akivaizdu, kad pačią pirmą pažinties dieną tikrai neverta užduoti savo partneriui lemtingų klausimų, tokių kaip „kada susituoksime“ ir „noriu trijų vaikų”. Tačiau kentėti netikrumą metų metus – irgi ne variantas. Ypač jeigu jūsų kažkas netenkina.

Ultimatumai taip pat ne išeitis, tačiau jei nutylėsime tai, kas mums svarbu, santykiai gali pakrypti visai ne ta linkme. Kuo anksčiau išsiaiškinsite su mylimu žmogumi jūsų požiūrių į esminius klausimus, tuo greičiau suprasite, ar šie santykiai verti jūsų laiko ir pastangų.

Žmonės nesikeičia

Visi tai puikiai žino, bet retai kas tai prisimena laimingiausiame santykių pradžios etape. O štai pripratimo vienas prie kito laikotarpiu, kai pradeda išplaukti į paviršių ir reikštis nemalonūs partnerio elgesio, charakterio bruožai, geriau šią tiesą visgi prisiminti. Prisiminti geležinį faktą, kad žmonės nesikeičia ir įvertinti, ar galite susitaikyti su naujai atrastomis mylimo žmogaus savybėmis? Nes vargu ar pavyks ką nors kardinaliai pakeisti.

Žaidimai baigti

Jei manote, kad užaugote iki rimtų santykių, teks pamiršti paaugliškus žaidimus – „aš nepasiekiama/nepasiekiamas” arba „aš nepriklausoma/nepriklausomas”. Neprovokuokite partnerio pavydėti, netempkite laiko, prieš atsakydami į žinutę ar skambutį. Taip pat labai kvaila slėpti jausmus, baiminantis, jog mus palaikys įkyriais. Tiesiog pasistengti likti savimi, reikšti daugiau emocijų, būti sąžiningais su pačiais savimi ir mylimu žmogumi.

Geriausia gynyba – nusiginklavimas

Būtent taip ir ne kitaip. Anksčiau ar vėliau teks nusimesti šarvus, kuriuos taip kruopščiai auginotės, gindamiesi nuo nevertų pretendentų. Jeigu nusprendėte visiškai pasikliauti žmogumi, reiškia, jis turi teisę žinoti apie jūsų trūkumus ir silpnybes. Mylintis žmogus priims jus su visais „tarakonais galvoje”, ir kuo anksčiau suteiksite jam galimybę iki galo jus pažinti, tuo paprasčiau bus tolimesniame gyvenime.

Prisiminkite šias penkias taisykles ir tada galėsite užmegzti pačius sąžiningiausius santykius.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *